Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ (/Temat-Dolary-na-gieldzie-dziennik-do-100-000-168383)

Strony: 1 2


Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 19-06-2020 11:41

"Bądź chciwy, gdy inni się boją" - Warren Buffett



Kilka zdań o mnie


Cześć. Na forum jestem obecny od dawna (część z tu obecnych już ze mną zarabiała). Zawodowo, od kilku lat, prowadzę małą firmę it. Od 2 zaś hobbistycznie zajmuję się giełdą - głównie amerykańską choć posiadam też polskie akcje. Poniżej wrzucam wyniki z ostatnich miesięcy. Nie będę ich aktualizował tutaj. Jako że jest to dziennik spróbuję aktualizować temat regularnie - nowymi postami.


[Obrazek: iDeJQOM.png]


Co planuję

Cel ambitny, ale tylko takie mają sens - 100 000 w zielonych i choć jedna jaskółka wiosny nie czyni to kilka miesięcy dużych wzrostów dały już fajny procent składany (+ 135% w $ w tym roku). Poza tym eToro pozwala na zarabianie poprzez kopiowanie innych traderów w systemie (niestety w praktyce tylko dla największych profili Rolleyes - 5 000 kopiujących +). Chciałbym tu przebić próg przynajmniej 1 000 osób - na ten moment 11 zainteresowanych ma te same statystyki co ja właśnie dzięki kopiowaniu. Gdyby ktoś był zainteresowany to zapraszam:

https://www.etoro.com/people/zadufany/stats


Mała porcja konkretów z mojego profilu na rozpoczęcie dziennika

[Obrazek: f3gMv5e.png]


Historia

Do tej pory swoje działania mogę podzielić na 2 okresy:

1. Próbny

Wpłata: 1100 PLN
Wypłata po 6 miesiącach: 1575 PLN (+ 475 PLN)

2. Początki na serio

Wpłata: 1150 $
Obecnie: 1920 $(+ 770 $)

3. Zwiększenie depozytu

Wpłata: 2000 $
Obecnie: 3960 $(+ 40 $)


Jak kopiować

1. Tworzysz konto.
2. Wchodzisz na mój profil i wybierasz kopiowanie.
3. Wyznaczasz jaki % Twojego depozytu ma odzwierciedlić moje akcje.
4. Uzbrajasz się w cierpliwość - eToro podanym przez Ciebie % depozytu kopiuje moje ruchy.
5. Rynek jest zmienny więc najlepiej ustawić próg sprzedaży pozwalający na duże różnice.


Podsumowanie celów

Profit: 977 / 100 000 $$
Współinwestorzy: 14 / 1 000


Pytania? Zapraszam, odpowiem na wszystkie.


Treści przedstawione w powyższej publikacji są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715). Autor nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte na podstawie niniejszych treści, ani za szkody poniesione w wyniku decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie niniejszych treści. Inwestowanie na giełdzie przy braku odpowiedniej wiedzy i doświadczenia wiąże się z ryzykiem utraty nawet całości zainwestowanego kapitału!



RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - azzaz - 19-06-2020 12:15

Fajny pomysł, czegoś takiego brakowało na forum. Napiszesz coś czym się kierujesz przy wyborze akcji? Analiza fundamentalna w stylu Warrena Buffeta, techniczna czy może jakaś kombinacja tego, albo czysta spekulacja po sentymentach Smile ?


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 19-06-2020 12:18

(19-06-2020 12:15)azzaz napisał(a):  Fajny pomysł, czegoś takiego brakowało na forum. Napiszesz coś czym się kierujesz przy wyborze akcji? Analiza fundamentalna w stylu Warrena Buffeta, techniczna czy może jakaś kombinacja tego, albo czysta spekulacja po sentymentach Smile ?

Kieruje się algorytmem. Generalnie najpierw zebrałem wiedzę teoretyczną, potem wybrałem kilku ekspertów i na podstawie ich działań złożyłem algorytm który rozwijam w oparciu o zmiany na rynku.


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Gravitronik - 19-06-2020 13:56

Cześć! Smile Jak w praktyce wygląda to kopiowanie? Dostaje się powiadomienia o ruchach danego użytkownika, transakcje robi za nas automat, czy sami musimy przeglądać profil interesującej nas osoby i szukać czy zrobił jakiś ruch?


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 19-06-2020 14:03

(19-06-2020 13:56)Gravitronik napisał(a):  Cześć! Smile Jak w praktyce wygląda to kopiowanie? Dostaje się powiadomienia o ruchach danego użytkownika, transakcje robi za nas automat, czy sami musimy przeglądać profil interesującej nas osoby i szukać czy zrobił jakiś ruch?

Tworzysz konto. Klikasz kopiowanie na moim profilu - eToro za wybrany przez Ciebie % Twojego depozytu robi to samo co ja.


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 19-06-2020 16:14

19.06.2020


Przyjemny koniec tygodnia. Plany na następny tydzień zależne od startu w poniedziałek. Jeden ze scenariuszy skutkuje wpłatą dodatkowych 2 000 $. Dodatkowo 1 osoba zdecydowała się dzisiaj podążać ze mną tą samą ścieżką.

[Obrazek: Kv8fYze.png]


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - itmaster - 19-06-2020 16:21

Fajny dziennik się zapowiada, lubię te o giełdzie, bo sam też trochę się w to bawię.

O tych spółkach na polskiej giełdzie, też będziesz pisał?


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - Styler - 19-06-2020 16:23

(19-06-2020 16:21)itmaster napisał(a):  Fajny dziennik się zapowiada, lubię te o giełdzie, bo sam też trochę się w to bawię.

O tych spółkach na polskiej giełdzie, też będziesz pisał?

Jeszcze nie wiem, póki co zarobki na eToro są dużo większe więc na nich się skupiam.


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - qwerty_89 - 19-06-2020 21:45

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad eToro, więc z pewnością będą śledził.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości w prowadzeniu dziennika!


RE: Dolary na giełdzie - dziennik do 100 000 $ - pshemko666 - 19-06-2020 23:58

Jak jest eToro to na pewno będę zaglądał, bo sam tam działam Smile

Powodzenia!