Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Podstawka chłodząca - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Podstawka chłodząca (/Temat-Podstawka-chlodzaca-168370)



Podstawka chłodząca - Jestem Warzywem - 18-06-2020 09:34

Hej, jaką podstawkę chłodzącą możecie polecić do laptopa 15.6?


RE: Podstawka chłodząca - twardy - 18-06-2020 10:27

Zadna, one uja daja. Wyrzucony pieniadz. Jak masz mozliwosc to regularne czyszczenie z kurzu w srodku.


RE: Podstawka chłodząca - Hybrid1990 - 18-06-2020 12:13

Podstawka chłodząca do laptopa ma sens jedynie wtedy, jeśli ma on dedykowaną kartę graficzną i/lub wysokonapięciowy procesor, i dużo się na nim gra w wymagające gry. Wtedy podkładka naprawdę może pomóc, bo w laptopach takie części lubią się "gotować". Więc jeśli nie masz gamingowego notebooka i nie grasz codziennie po pół dnia, to podkładka jest zbędna, ale jeśli mimo to chcesz takową, to nie szukaj tych po kilka dych, bo to badziewia, zadowalające kosztują powyżej stówy.


RE: Podstawka chłodząca - Jestem Warzywem - 18-06-2020 14:34

(18-06-2020 12:13)Hybrid1990 napisał(a):  Podstawka chłodząca do laptopa ma sens jedynie wtedy, jeśli ma on dedykowaną kartę graficzną i/lub wysokonapięciowy procesor, i dużo się na nim gra w wymagające gry. Wtedy podkładka naprawdę może pomóc, bo w laptopach takie części lubią się "gotować". Więc jeśli nie masz gamingowego notebooka i nie grasz codziennie po pół dnia, to podkładka jest zbędna, ale jeśli mimo to chcesz takową, to nie szukaj tych po kilka dych, bo to badziewia, zadowalające kosztują powyżej stówy.



Grać to nie gram, natomiast laptop jest włączony praktycznie 24/7, czyszczony był ostatnio i była nakładana pasta termo przewodząca, problem polega na tym że gdy odpalam dodatkowy program który pobiera dużo mocy laptop po chwili się wyłącza.


RE: Podstawka chłodząca - sheko12 - 18-06-2020 20:02

Polecam podstawki, oczywiście w zależnosci jaka firma.
Śmieci z marketu mijają się z celem, nie są nic warte, ponieważ laptopy potrafią się mocno grzać, a podstawka robi robote. Nic nie polece, bo nie używam obecnie, ale warto.


RE: Podstawka chłodząca - Shadecaster2 - 19-06-2020 06:28

Miałem podstawkę z marketu i szczerze to nic nie dawała ale po jakimś czasie zamówiłem z allegro nawet niedrogo ok. 80zl i powiem że jest różnica ok 5 stopni przy grach