Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ważne pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ważne pytanie (/Temat-Wazne-pytanie-168365)



Ważne pytanie - maciejos90p - 17-06-2020 23:56

Witajcie dostałem dzisiaj wezwanie na jutro na przesłuchanie jako podejrzany i moje pytanie mogę je przełożyć ? Nie czuję się zbytnio na siłach, psychicznie aby jutro odpowiadać na pytania. Na wezwaniu pisze notka :

W razie wątpliwości lub konieczności zmiany wskazanego terminu proszę o kontakt telefoniczny i nr telefonu.

Czy jako powód wyżej napisany prośby o zmianę to przejdzie ?

Nie chce sie wymigac od sprawy. Chcę po prostu pójść np w kolejnym tygodniu w poniedziałek na spokojnie.


RE: Ważne pytanie - Hybrid1990 - 18-06-2020 12:31

Pytanie całkowicie bez sensu, niby skąd ktoś ma wiedzieć, jak rozpatrzą twój powód? Nikt ci nie odpowie tak abyś był w 100% pewny, bo to zależy tylko od policji/prokuratury czy od kogo masz to wezwanie. Zadzwoń do nich i zapytaj o to, to się dowiesz.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.