Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
REFUNDER + BETFAN zwrot 52,5 ZŁ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Darmowe Próbki, Gadżety, Prezenty i Promocje ! (/Forum-Darmowe-Probki-Gadzety-Prezenty-i-Promocje-62)
+--- Dział: Promocje (/Forum-Promocje-162)
+--- Wątek: REFUNDER + BETFAN zwrot 52,5 ZŁ (/Temat-REFUNDER-BETFAN-zwrot-52-5-ZL-168359)



REFUNDER + BETFAN zwrot 52,5 ZŁ - pablos7926 - 16-06-2020 21:33

Witam,
do zgarnięcia za skorzystanie z oferty bukmachera BETFAN na stronie Refunder.pl 52,5zł
Oferta tylko dla osób nie mających wcześniej konta na stronie Refunder.pl oraz bukmachera Betfan.

Opis:
Za otwarcie konta na Refunder z kodu polecenia otrzymujesz 10zł.
Kod polecenia „ kodzik10”
Za skorzystanie z oferty zwrotu za skorzystanie z oferty Betfan otrzymujesz 42,5 zł.
Warunki bonusu Refunder:
-po zarejestrowaniu się z linku - masz 45 dni na zrobienie zakupów o łącznej wartości min. 50 zł (może to być kilka zamówień).
-za pierwsze zakupy które zostaną zatwierdzone przez sklep, otrzymujesz bonus w wysokości 10 zł na konto Refunder.
-bonus 10 zł będzie można wypłacić po zebraniu minimalnej kwoty wypłaty (tj. 45 zł).

Co trzeba zrobić :
1.Rejestrujesz się z linka
http://www.refunder.pl/zapros/

2. Wpisujesz e-mail, hasło oraz kod dla znajomego „ kodzik10”

3. Wybierasz ofertę Betfan
Sklep -Gry online -Betfan

4. Rejestrujesz się na stronie i wpłacasz depozyt ( Ja wpłaciłem 10 zł)
Wysokość zwrotów: Pierwszy depozyt 35 zł +Pierwsza rejestracja 7.50 zł
Czyli w sumie 42,5zł
Ja akurat zagrałem za pierwszy depozyt ( 10zł) i udało mi się wygrać.
Ale nie trzeba grać. Można poczekać do akceptacji zwrotu i wypłacić.

Tutaj potwierdzenie otrzymania zwrotu (został zaakceptowany po 30 dniach)

[Obrazek: Bez-nazwy.png]

W przypadku braku zwrotu w przeciągu 48 h, trzeba napisać do supportu Refunder, żeby przyznali zwrot.
Żeby wypłacić pieniądze z Refunder trzeba dozbierać cashback w wyskości 2,5zł, bo minimalna kwota wypłaty to 45zł ( nie wlicza się w to bonus Refunder 10zł)