Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Chinczykxx - nie spłaca pożyczki (/Temat-Chinczykxx-nie-splaca-pozyczki-168344)



Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Stachu - 16-06-2020 08:30

Siema.
Wiem, że pożyczanie pieniędzy na forum jest głupotą, ale szkoda by uszło mu to na sucho. Użytkownik [mention]Chinczykxx [/mention]pożyczył ode mnie 25,5€ dnia 26.05, by mógł wykonać ofertę BitPandy. Niedługo po tym miał mi oddać. Mówił, że wysłał kasę przelewem, a w instrukcji było podane, że trzeba wpłacić kartą. Zapewniał, że po weekendzie przelew dojdzie, wykona ofertę i mi odda pożyczkę, nie chciał nawet refbacku. Gdy upomniałem się po jakimś czasie poinformował mnie o problemach finansowych, a potem zapewnił mnie, że spłaci pożyczkę do piątku 12.06. Cóż, do tej pory kasy nie mam, kontakt z nim jest utrudniony pomimo tego, że wchodzi na forum, a także mam jego numer telefonu. Niestety usunąłem wszystkie wiadomości prywatne potwierdzające moje słowa, ale mam smsy.
[Obrazek: 5784da91781f1ad1f915e320d82052dd.jpg]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Hybrid1990 - 16-06-2020 09:30

@[Chinczykxx] na tą chwilę jesteś złodziejem, i taki ci ustawię podpis pod nickiem jak dostaniesz bana, jeśli nie oddasz pieniędzy Stachowi.


Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Stachu - 18-06-2020 09:17

Kicha, nie ma z gościem kontaktu. Cóż, za głupotę się płaci. Dobrze, że nie była to tak duża kwota. Dajcie mu bana i koniec tematu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Adiq - 24-06-2020 12:38

Niestety dobry zwyczaj, nie pozyczaj Angry


RE: Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Hybrid1990 - 24-06-2020 19:52

Chinczykxx - Ostatnia wizyta: 16-06-2020 01:48
Minął ponad tydzień, brak odpowiedzi/zwrotu pieniędzy, ban + łatka oszusta.

Proszenie o pożyczenie pieniędzy na forum jest zakazane, a ci co udzielają pożyczkę również przyczyniają się do łamania tego zakazu, dlatego Stachu warn +30%


RE: Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - radek0389 - 24-06-2020 20:50

(24-06-2020 19:52)Hybrid1990 napisał(a):  (...)a ci co udzielają pożyczkę również przyczyniają się do łamania tego zakazu, dlatego Stachu warn +30%

hmm, ale w sumie na forum istnieje zaakceptowany np. ten temat https://zarabiam.com/Temat-Drobne-pozyczki-na-PayPal-122535 z ofertą udzielania pożyczek i to od 5 lat Rolleyes, więc jak to w końcu jest?
W sumie ci, co napożyczali prorokowi też powinni dostać warna... wg mnie sama strata kasy przez własną głupotę jest najlepszą przestrogą i nauczką dla pożyczkodawcy, więc ten warn zbędny Smile.


RE: Chinczykxx - nie spłaca pożyczki - Hybrid1990 - 24-06-2020 21:06

radek0389 prowadzenie na forum oficjalnego tematu z udzielaniem pożyczek, jak i pytania o pożyczki skierowane do jego autora, nie są w żaden sposób karane, jest o tym mowa w regulaminie:
Cytat:i) W prywatnych wiadomościach zakazuje się wysyłki wiadomości reklamowych, stosowania tak zwanego "szeptanego marketingu" oraz próśb o pożyczki (za wyjątkiem pytań do osób które takowych udzielają w dziale "Sprzedam/Kupię".
Jedynie kitranie się na PW jest zakazane. A warny pożyczkodawający dostawają od akcji z Pablo1878, czyli od niedawna.