Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hosting offshore - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Hosting offshore (/Temat-Hosting-offshore-168329)

Strony: 1 2


Hosting offshore - KrystianT27 - 14-06-2020 17:03

Mam pytanie ... Czy hosting zakupiony w namecheap.com będzie offshore ? Jest jakiś tani hosting offshore warty uwagi ?


RE: Hosting - Harry. - 24-10-2020 07:51

(14-06-2020 17:03)KrystianT27 napisał(a):  Mam pytanie ... Czy hosting zakupiony w namecheap.com będzie offshore ? Jest jakiś tani hosting offshore warty uwagi ?
Cześć,
Hosting offshore powinien mieć serwery poza granicami państwa, a w twoim przypadku jak mniemam poza granicami uni europejskiej. Nie znaczy to, że hosting w USA będzie odpowiedni. Wszystko zależy do czego chcesz wykorzystać hosting offshore.
Jaki chcesz aby był - shared czy VPS?
Ma zapewnić pełną anonimowość czy tylko względną?
Jak chcesz go opłacać, tj. portfel typu PayPal, przekazem pieniężnym czy kryptowalutą?
Ma zapewniać ukrycie DNS/IP oraz DMCA Ignored?
Chcesz mieć support 24/7?

Jak już wybierzesz hosting offshore, to dobrym pomysłem jest ukryć dane whois i nie chodzi mi tu o cloudflare. Najlepiej wybrać rejestratora, który oferuje usługę whois proxy.

(23-10-2020 22:26)SkupPSC napisał(a):  Osobiscie polecam Mydevila
MyDevil nie jest hostingiem offshore. Twój post nie jest pomocny.

Pozdrawiam


RE: Hosting - hosezbsk - 24-10-2020 10:08

(23-10-2020 22:26)SkupPSC napisał(a):  Osobiscie polecam Mydevila

Również polecam MyDevil Smile Top na polskim rynku hostingu


RE: Hosting - PremAccHack - 24-10-2020 11:27

^^
Dokładnie nie widzę konkurencji. Strony działają bardzo szybko, support pomaga w każdej sytuacji. Jeszcze te promocje 50% co pare miesięcy Wink


RE: Hosting - radek0389 - 24-10-2020 11:39

Czytacie pytania, na które odpowiadacie Big Grin? Koleś pyta o hosting offshore a polecacie mu mydevil.


RE: Hosting - rachman - 24-10-2020 21:07

Szeptanki robicie czy trudności ze zrozumieniem? Co ma mydevil z offshore...


RE: Hosting - Kopiusz - 05-12-2020 09:39

Mam pytanko, szukam serwerów, na których mógłbym postawić VPN. Chodzi mi o VPN, dzięki któremu będą działały serwisy bukmacherskie. Zależy mi na IP:
Irlandia, Wielka Brytania, Polska, Szwajcaria, Norwegia. \
Znalazłem coś takiego: https://www.ukservers.com/

Ktoś może coś jeszcze polecić?


RE: Hosting - PremAccHack - 05-12-2020 10:11

Kup sobie kartę z internetem brytyjskiego operatora. Po połączeniu w Polsce będziesz miał IP UK.


RE: Hosting - Kopiusz - 05-12-2020 10:58

(05-12-2020 10:11)PremAccHack napisał(a):  Kup sobie kartę z internetem brytyjskiego operatora. Po połączeniu w Polsce będziesz miał IP UK.

Mam taką, ale zależy mi również na irlandzkich, szwajcarskich czy niemieckich IP. Te karty już trudniej zdobyć, stąd moje pytanie o serwer.


RE: Hosting - PremAccHack - 05-12-2020 11:32

Zobacz na eBay. Z serwerem jest tak że dana strona może zablokować takie IP i poleci Ci konto.