Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie proxy pod IG? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jakie proxy pod IG? (/Temat-Jakie-proxy-pod-IG-168314)



Jakie proxy pod IG? - legolass97 - 13-06-2020 18:14

Cześć wszystkim. Chcę tworzyć konta na bocie które będą prowadziły do profilu Polskiej marki na IG. Jakie wybrać najlepiej proxy? Dodatkowo zapytam czy muszę być koniecznie z Polską lokalizacją (treści po polsku) i ile obecnie może być kont na jednym IP?
Pozdrawiam!


RE: Jakie proxy pod IG? - robinhood666 - 29-06-2020 16:56

(13-06-2020 18:14)legolass97 napisał(a):  Cześć wszystkim. Chcę tworzyć konta na bocie które będą prowadziły do profilu Polskiej marki na IG. Jakie wybrać najlepiej proxy? Dodatkowo zapytam czy muszę być koniecznie z Polską lokalizacją (treści po polsku) i ile obecnie może być kont na jednym IP?
Pozdrawiam!

Polecam Ci https://zarabiam.com/Temat-Polskie-Prywatne-Proxy-168283 proxy mojego znajomego.
Ja używam ale do Facebooka, i jestem bardzo zadowolony.
Ale na Instagramie też Ci będą działać.


RE: Jakie proxy pod IG? - On-liner - 26-07-2020 16:24

Mobile proxy 4G LTE / 3G. New Real mobile IP every 15 sec or 2 min. HTTP type of connection. Mobile proxies have direct connection to cellular network, your accounts never will be blocked.

Unlimited mobile proxies is perfect for many tasks, from mass registration to parsing competitors' data.

Dedicated SIM card. No sharing. Your proxy, your dedicated sim card.

Max dedicated proxy internet connection speed up to 20mbps. Some mobile proxy has unlimited internet data. Anonymous, unique and clear mobile proxy. Get up to 40000 Mobile IP month / per connection.

4G mobile proxies for Instagram, Telegram, WhatsApp, Facebook, Google, Web browsers, applications, etc. Connection: IP:Port | Username/Password

180zl / 1 proxy (up to 14000 Mobile IP) / month

telegram https://t.me/SeasonID

Mobile proxy 4G LTE / 3G. Nowy Real mobile IP co 15 sek lub 2 min. Rodzaj połączenia HTTP. Mobilne proxy mają bezpośrednie połączenie z siecią komórkową, Twoje konta nigdy nie zostaną zablokowane.

Nieograniczona mobilna proxy doskonale sprawdza się w wielu zadaniach, od masowej rejestracji po parsowanie danych konkurentów.

Dedykowana karta SIM. Żadnego dzielenia się. Twój Pełnomocnik, Twoja karta SIM.

Maksymalna prędkość połączenia internetowego dedykowanego proxy do 20mbps. Niektóre mobilne proxy mają nieograniczone dane internetowe. Anonimowy, unikalny i przejrzysty mobilny proxy. Uzyskaj do 40000 Mobile IP miesięcznie / na połączenie.

Facebook Instagram, Telegram, WhatsApp, Google, przeglądarki internetowe, aplikacje, itp. Połączenie: IP: Port / nazwa użytkownika/Hasło

180zl / 1 proxy (do 14000 Mobile IP) / miesiąc