Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przelew z Niemiec do Polski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Przelew z Niemiec do Polski (/Temat-Przelew-z-Niemiec-do-Polski-168248)



Przelew z Niemiec do Polski - Rympałek - 07-06-2020 08:17

Witam. Nie wiem czy to jest odpowiedni dział w razie czego proszę o przeniesienie.

Chce wysłać pieniądze z Niemiec do Polski. Problem tkwi w tym że posiadam gotówkę zatem przelew przez jakieś azimo itp odpada chyba że istnieje jakiś serwis który oferuje wpłaty np w deutschepost.

Ważne jest aby było szybko i tanio Smile
Znacie jakieś sposoby?


RE: Przelew z Niemiec do Polski - RS6 - 07-06-2020 08:19

Western Union jedynie Wink


RE: Przelew z Niemiec do Polski - Rympałek - 07-06-2020 08:22

(07-06-2020 08:19)RS6 napisał(a):  Western Union jedynie Wink

Tak znam ale cenią się Smile
No i ostatnie opinie na ich temat mnie zwalają z nóg.


RE: Przelew z Niemiec do Polski - RS6 - 07-06-2020 08:26

Zrób paczkę z jakimiś potrzebnymi rzeczami dla Rodziny znajomych kapucha w kopertę i dla przewoźnika za 30€ wyślij, parę godzin i na miejscu sam tak robiłem kilka lat temu


RE: Przelew z Niemiec do Polski - Devil877 - 09-06-2020 22:42

Konta w Banku nie możesz założyć? , ewentualnie jeśli masz zaufanego kolegę który ma konto w banku to on może zrobić Ci przelew


RE: Przelew z Niemiec do Polski - marines27 - 11-06-2020 14:55

Nie wiem czy już znalazłeś ale idź na pocztę i spytaj o usługę Wert National.
"List zabezpieczony/ubezpieczony, do którego wkładasz gotówkę"
źródło: https://www.deutschepost.de/de/w/wert-national.html


RE: Przelew z Niemiec do Polski - satyricos - 18-06-2020 12:38

Załóż sobie online konto w banku N26 mają usługę umożliwiającą wpłaty na konto do 100 EUR miesięcznie bez opłat, powyżej jest prowizja 1,5%. Usługa nazywa się CASH26

Dodatkowo jak założysz je z czyjegoś refa (np. mojego) możesz dostać 15 EUR bonusu daj znaka na PW to Ci napiszę co i jak Smile


RE: Przelew z Niemiec do Polski - Rympałek - 18-06-2020 20:15

(18-06-2020 12:38)satyricos napisał(a):  Załóż sobie online konto w banku N26 mają usługę umożliwiającą wpłaty na konto do 100 EUR miesięcznie bez opłat, powyżej jest prowizja 1,5%. Usługa nazywa się CASH26

Dodatkowo jak założysz je z czyjegoś refa (np. mojego) możesz dostać 15 EUR bonusu daj znaka na PW to Ci napiszę co i jak Smile

Mam tam konto. Tylko gdzie wpłacić bez prowizji?