Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem (/Temat-Sprzedam-Konto-Steam-CS-GO-15k-zl-EQ-z-tradebanem-168233)



[Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - smagalaz - 05-06-2020 09:52

1.Nazwa przedmiotu : Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem
2.Opis przedmiotu : Konto Steam z grą CS:GO (oraz kilkoma innymi grami), bez Prime'a (mogę dokupić), z tradebanem (rynek jest zablokowany), cała reszta działa. EQ warte prawie 15k zł (ponad 1000 przedmiotów), najważniejsze pozycje pokazałem na screenie niżej. Dla zainteresowanych mogę podesłać na PW link do ekwipunku. Po otrzymaniu wpłaty daję dostęp zarówno do konta, jak i do podpiętego konta e-mail, odpinam Steam Guarda itd., krótko mówiąc — otrzymujesz konto do wyłącznej dyspozycji.
3.Zdjęcia :
[Obrazek: CbNheeP.png]
4.Kontakt : PW
5.Cena : 650 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew / Revolut / ETH / BTC / wymiana na skiny


RE: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - bartqqq - 05-06-2020 10:49

15% wartości EQ? Sex


RE: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - smagalaz - 05-06-2020 10:58

(05-06-2020 10:49)bartqqq napisał(a):  15% wartości EQ? Sex

Nom. Jak ktoś ma inną wycenę to też niech podbija, jestem nastawiony na sprzedaż a nie niesprzedawanie Tongue


RE: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - prelude - 05-06-2020 17:13

to konto nie jest nic warte, a dokładniej eq, zwłaszcza, że valve już robiło akcje z czyszczeniem eq takich kont po zmianie właściciela. Możesz je sobie zostawić kolekcjonersko, albo szukać idioty, ale na pewno nie za taką kasę. Konto było botem na stronie? Czy uczestniczyło w scamie? w obu przypadkach, jeśli ktoś ma swoje konto/konta to po dłuższym okresie użytkowania na tym samym sprzęcie/ip zostanie powiązane z mainami tak samo jak konta cziterów.


RE: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - smagalaz - 05-06-2020 17:37

Po Waszych odpowiedziach zorientowałem się w temacie i zszedłem do minimalnej ceny, jaką będę w stanie zaakceptować. Sprzedaż za niższą kwotę nie jest możliwa. Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem za taką cenę to zapraszam do kontaktu.


RE: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - Krzychu102 - 06-06-2020 00:05

Nikt ci za tyle tego nie kupi 300-400 może kogoś znajdziesz, na reddicie takie konta chodzą po 80$ max


RE: [Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - smagalaz - 06-06-2020 15:06

(06-06-2020 00:05)Krzychu102 napisał(a):  Nikt ci za tyle tego nie kupi 300-400 może kogoś znajdziesz, na reddicie takie konta chodzą po 80$ max

Dziękuję za informację.


[Sprzedam] Konto Steam CS:GO ~15k zł EQ z tradebanem - Majka - 15-07-2022 10:42

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.