Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portfel BABB. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Portfel BABB. (/Temat-Portfel-BABB-168228)



Portfel BABB. - Vivien. - 04-06-2020 23:34

Portfel BABB.

1. Pobierz aplikację BABB. (Android / IOS)
2. Prześlij swoje dane, wprowadź kod 679897 i zarejestruj się. Aby otrzymać nagrodę, musisz przesłać kod polecający podczas rejestracji. (Z tego co mi wiadomo, ale będzie mi bardzo miło za skorzystanie z kodu)
3. Zweryfikuj swój numer telefonu komórkowego.
4. Natychmiast otrzymasz 12 000 tokenów BAX.
5. Po łatwej weryfikacji możesz wycofać tokeny BAX. (Minimalna wypłata z 5 $ możesz zdeponować brakującą kwotę) Kliknij profil (ikona w prawym górnym rogu), aby zweryfikować konto.
Ponadto możesz otrzymać do 24 000 tokenów BAX dla każdego polecenia!

Tutaj ich strona z której można pobrać aplikację: https://getbabb.com/


RE: Portfel BABB. - cczarek123 - 05-06-2020 14:46

Dla wyjaśnienia, (bo to jednak ważna informacja ) "Po łatwej weryfikacji" KYC Smile a aktualnie bonus jest warty 1.56 GBP


RE: Portfel BABB. - kotojelen15 - 05-06-2020 15:23

Jak wygląda ta łatwa weryfikacja?


RE: Portfel BABB. - Vivien. - 05-06-2020 19:51

Weryfikacja wygląda jak krótki czat z botem. Zrobienie zdjęcia np:dowodu przód + tył. I video selfie.
Zarejestrowały się z kodu 2 osoby i było 10zł. Wpłaciłam 25zł w eth wypłaciłam 33zł (na myetherwallet, bo metamask coś nie szło) Wiem,że to grosze ale może komuś się przyda jak ma więcej znajomych...no i może na piwo starczy Wink


RE: Portfel BABB. - Mistrz Gier - 07-06-2020 09:39

No nie ukrywam ze całkiem łatwo poszło z tą weryfikacja.
Mój kod polecający: 976208

[Obrazek: 9006ef123385e.png]