Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowy program partnerski G2A - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Nowy program partnerski G2A (/Temat-Nowy-program-partnerski-G2A-168212)



Nowy program partnerski G2A - cezar78 - 04-06-2020 07:24

G2A zmieniło zasady w swoim programie partnerskim od dziś. Teraz nie ma kilku stopni poleconych. Jest tylko jeden ale dostajemy stałe 4% od sprzedaży. Może teraz będzie się opłacało ich promować, bo wcześniej jak dostawałem 40gr prowizji od gry za 160 zł to mnie szlag trafiał. Także kto ma tam konto pp to proponuje zajrzeć.


RE: Nowy program partnerski G2A - aplolderek - 04-06-2020 13:39

Na razie nie zauważyłem różnicy.


RE: Nowy program partnerski G2A - cezar78 - 04-06-2020 13:49

No jest :

[Obrazek: 8zNnxdd.jpg]


a po przełączeniu panel wygląda tak:

[Obrazek: ruDfNch.jpg]


RE: Nowy program partnerski G2A - mysc - 04-06-2020 22:30

Warto dodać, że zysk ze starej struktury (2.5%, 1.5% and 1%) można jeszcze pobierać przez 180 dni Wink

G2A to był jedyny godny zaufania program z multi-poziomowym systemem poleconych w sumie, przynajmniej innych nie znam Wink Jeśli ktoś promuje naprawdę gry -> dla niego ta zmiana jest super. Jeśli natomiast promowało się możliwość zarabiania i dalszego zbierania poleconych -> to już kiepsko.

Ciężko jednak było się spodziewać innego 'zagrania'. Po pewnym czasie ludzie z dużymi strukturami stają się kosztem, a nie inwestycją. 3-poziomowy program dosłownie pozwalał nic nie robić i tylko wypłacać pieniądze Wink


RE: Nowy program partnerski G2A - cezar78 - 05-06-2020 09:40

2,5% w pierwszym poziomie to oni na pewno nie płacili, dlatego ludzie przestali ich promować. 40gr prowizji za gre która kosztuje 160 zł to daje 0,25% prowizji. To był śmiech na sali. Mam nadzieje że wszyscy moi dawni poleceni z 1 poziomu przejdą do nowego pp i zacznie w końcu wpadać jakaś normalna kasa


RE: Nowy program partnerski G2A - Nupek369 - 26-09-2020 19:03

Ktoś promuje te nowe g2a? Teraz na tym nowym jednopoziomowym trybie poleceni są przypisywani na stałe tak że dostajemy prowizje za każdą sprzedaż, czy mogą ucieć od nas jak klikną w innego refa?


RE: Nowy program partnerski G2A - cezar78 - 28-09-2020 21:54

Niestety prowizja jest tylko jednorazowa, także do du..py z taką zmianą, dalej są chciwi tak jak byli. Jakby poleceni zostawali już na zawsze albo chociaż na rok to można by sobie zbudować ładny pasywny dochód a tak bez posiadania dużej strony albo kanału youtube o grach nie ma szans tam godnie zarobić. Ja odpuściłem, szkoda czasu na ich promowanie.


RE: Nowy program partnerski G2A - MrocznyKILL - 22-10-2020 10:42

Tą zmianą kompletnie skasowali mi jedno ze źródełek dochodu, ponieważ sam nie promowałem, lecz promowałem jako źródło dochodu i czerpałem zyski z niższych lvl.


RE: Nowy program partnerski G2A - John91 - 28-10-2020 14:51

Zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem, ale dobrze że trafiłem na ten temat. Szkoda zachodu jak napisał poprzednik.