Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Więcej Generali ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Więcej Generali ! (/Temat-Wiecej-Generali-16821)

Strony: 1 2 3


Więcej Generali ! - Nayare - 20-11-2010 11:12

Myślałem, że wczorajszy restock był jednostrzałowym wyczynem; ze względu na to, że nie był specjalnie udany, jednak...
Otóż Kathy na swoim twitterze (http://twitter.com/ksavitt) zapowiedziała iż w przyszłości będzie więcej generalnych uzupełnień, a co za tym idzie - więcej szans na znakomite nagrodyBig Grin.
"ksavitt napisał(a):More general redemptions coming. No fretting allowed Smile
No i oczywiscie czekamy na następny, prawdopodobnie jeszcze tego miesięca SHOP&UW redemption - GL.
"No fretting allowedWink" można przetłumaczyć sobie na "Stay tunedWink"


RE: Więcej Generalów! - Burned - 20-11-2010 11:20

No to nieźle, bo nie chcę mi się oglądac filmików żeby łapac coś na aukcjach, a na restocku może coś lepszego zawsze wpaśc Big Grin


RE: Więcej Generalów! - MotorniczyTramwaju - 20-11-2010 11:49

Bardzo miło z ich strony Smile Może i nagrody coraz gorsze na restockach, ale zawsze coś...


RE: Więcej Generalów! - Dominator - 20-11-2010 11:53

No to się cieszę bardzo Wink, kłamczuchy ;P


RE: Więcej Generalów! - paskur - 20-11-2010 11:58

No to dobra wiadomość. Oby było UW bo znajomych mi się nie chce zapraszac Smile


RE: Więcej Generalów! - tomsonFCB - 20-11-2010 11:59

Super a miało już nie być generali Smile Teraz czekam na restock UW mam nadzieje ze w przyszłym tygodniu będzie Smile


RE: Więcej Generalów! - Jumper002 - 20-11-2010 14:00

ja juz na uw czekam z niecierpliwoscia wczoraj mimo zdobyciu 10 znajomych nie mialem dostepu do restocku, a teraz przyda mi sie troche kaski na pp Smile


RE: Więcej Generalów! - Nayare - 21-11-2010 22:31

Nie wiem, czy ktos juz o tym pisal, ale pozwole sobie poinformowac o tym iz kolejne generale beda dla kazdego! To znaczy - zadnych znajomych, wymaganych punktow etc.
ksavitt napisał(a):- Still getting reports of folks who think they should have been in redemption :-(. Future "generals" will just be for EVERYONE.
- GOING FORWARD: ALL GENERAL REDEMPTIONS ARE FOR EVERYONE (No exclusions). SHOPpers/UW redemptions are for all who buy from SHOP and get UW.



RE: Więcej Generalów! - Wojtas100 - 21-11-2010 22:32

Taki błąd w tytule.
powinno być
"Więcej Generali"


RE: Więcej Generalów! - paskur - 21-11-2010 22:44

SHOPpers/UW redemptions are for all who buy from SHOP and get UW.

Mam nadzieje, że powinno być tutaj or a nie and