Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobrze ulokowana wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dobrze ulokowana wypłata (/Temat-Dobrze-ulokowana-wyplata-168203)

Strony: 1 2 3


RE: Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 26-06-2020 22:17

(26-06-2020 19:58)itmaster napisał(a):  
(03-06-2020 20:48)Laserek napisał(a):  ...
- chce kupić konto premium na biznesradar, ale rozważam jeszcze za i przeciw
...

Mam pytanie czy wykupiłeś sobie te konto premium w biznesradar?
Bo sam się zastanawiam, ale nie wiem czy warto dawać te 3 stówy rocznie.

Niee, narazie chyba odpuszczam. Myśle że jak narazie poradze sobie jakoś bez tego.


RE: Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 29-06-2020 21:01

Mamy poniedziałek więc raporcik z forexa:



[Obrazek: 2906.png]

Ten tydzień ~7$+ więc myśle że wynik całkiem całkiem, biorąc pod uwagę że początkowy depozyt to 200$.

Allegro.

Postanowiłem spróbować swoich sił na allegro, wybrałem produkt zamówiłem za około 200zł i czekam na kuriera. Jak paczka do mnie dojdzie to wystawiam aukcje i będę was na bieżąco informował czy coś się tam dzieje.

Dywidendy.

Co do dywidend to dalej się zastanawiam czy jest sens wsadzać 1000zł po same dywidendy czy lepiej wsadzić te pieniądze w coś innego.

Aktualnie cały swój wolny czas poświęcam na FOREX, dlatego nie ma jakichś dużych zmian.


RE: Dobrze ulokowana wypłata - pablo911 - 29-06-2020 21:07

z tego etoro to chyba za duzo ludzie nie zarobią co ?


RE: Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 29-06-2020 21:22

(29-06-2020 21:07)pablo911 napisał(a):  z tego etoro to chyba za duzo ludzie nie zarobią co ?


Aktualnie działam sam na ICMarket, ale powiem Ci że kopiując kogoś ruchy na etoro też idzie ładnie zarobić. Nie chce mi sie teraz szukać tego dziennika, ale na forum jest użytkownik który oferuje kopiowanie swoich ruchów na tej własnie platformie: https://www.etoro.com/people/zadufany/stats


[Obrazek: etoro.png]

Dwa na sześć ostatnich miesięcy to wynik powyżej 30%, gdzie według mnie 10% miesięcznie jest naprawdę dobrą opcją na inwestycje a tutaj w pół roku gość podwoił depozyt, więc naprawdę wielki szacun.

Idzie zarobić tylko trzeba dobrze poszukać.


RE: Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 06-07-2020 21:56

Mamy poniedziałek więc czas na małe podsumowanie!

Akcje:

Zacznijmy od że na początku tygodnia wpłaciłem 500zł na ING, 1000zł na XTB i zacząłem szukać spółek które mógłbym za to zakupić. Nie będę was okłamywał, nie poświęcałem na to dużo czasu, dlatego dopiero dzisiaj zdecydowałem sie na zakup BIOMASS. Według mnie, spółka już w następnym miesiącu się troszkę odbije, wtedy zadecyduje co z nią dalej robić. Troszke gorzej było na XTB, gdzie wpłaciłem 1000zł. Czasem wydaje mi sie że za dużo myślę i za mało robię, naprawdę miałem już co najmniej 15 pomysłów na to jak wydać te pieniądze. Jednym z pomysłów nad którym myślałem trochę dłużej były ETF'y, głównie myślałem o SPY i QQQ, ale ostatecznie nie zdecydowałem się na żaden z nich. Zapytacie czemu, a to dlatego że amerykańskie akcje są aktualnie przecenione i nie wiadomo kiedy ta bańka jebnie i kiedy to sie stanie, wolałbym żeby nie uderzało bezpośrednio we mnie. Przed ETF'ami, myślałem o "arystokratach dywidendowych", ale z tego samego powodu co przy ETF'ach, odszedłem od tego pomysłu. Mamy kolejny tydzień a ja dalej nie wiem co zrobie, mam jeszcze pare pomysłów, które muszę jeszcze sprawdzić ,jeden z nich to ETF na rynek rosyjski, no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.


Postanowiłem zebrać sobie wszystkie akcje do kupy i wrzucić je do prostej tabelki żeby wiedzieć tak naprawde ile mam zamrożonej gotówki i aktualnie wygląda to tak:

[Obrazek: tavelka.png]

Tabelka skromna bo robiłem ją na szybko, ale myśle że wszystko jest czytelne. Przy następnym podsumowaniu rozszerzę ją jeszcze o ilość akcji, lewar i może jeszcze coś fajnego tam wymyśle.

Więc tak jak widać, na dzień dzisiejszy w akcje łącznie zainwestowałem 5 105,00 zł z czego w dniu 06.07 mogę wyciągnąć 2 030,00 zł zysku. Myśle że wynik przyzwoity, ale nie mi to oceniać

Forex:

Następną rzeczą która zajmuje mi ostatnio większość wolnego czasu jest FOREX. Działam na brokerze ICMarkets na którym lewar wynosi 1:500, więc całkiem sporo. Na ten tydzień z początkowego salda 200$, udało mi sie wyciągnąć 23$ . Aktualnie moje saldo wynosi: 231$.

Cały czas do przodu!


Gdyby ktos chciał zobaczyć zlecenia z całego tygodnia to wstawiam screena:


[Obrazek: tabelka2.png]


Jako że 11 lipca, odbędzie sie KSW 53, a karta walk jest naprawde interesująca, postawiłem kupon na fortunie za 50zł:


[Obrazek: kupon.png]


Jak wejdzie to zrobie jakiś mały konkursik!

To tyle, dziękuje że dotrwałeś do końca! Życze miłego wieczoru/dnia!


RE: Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 10-07-2020 15:16

Dokupiłem dzisiaj PZU na lewarze 1:5 za które zapłaciłem dokładnie 861zł.

[Obrazek: PZU.png]

I myślę że narazie więcej spółek z naszej giełdy nie będę kupował.