Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dobrze ulokowana wypłata - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dobrze ulokowana wypłata (/Temat-Dobrze-ulokowana-wyplata-168203)

Strony: 1 2 3


Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 03-06-2020 20:48

Dobrze ulokowana wypłata


Wstęp:

Jak mówi tytuł, ogólnie jestem nastawiony mocno na to żeby mnożyć pieniądze które mam z pracy a jednocześnie cały czas zdobywać widzę. Zarobek głównie oparty będzie o giełdę i raczej tego będę chciał się trzymać, już coś tam zainwestowałem, coś tam mam planach, ale o tym dowiecie się w dalszej części. Narazie działam na ing i xtb. Tyle na wstępie.

Portfel:

ING:


[Obrazek: 344260eb7fd00e6092e1b9fb1c170e07.jpg]

XTB

[Obrazek: 3fcf2e49a5e7048af4a26bf202bc8e7d.jpg]

Pozostałe inwestycje:

360zł - Inteligentny Inwestor XXI wieku.


Plany na przyszłość:

- planuje wejść też w forex na walutach i raczej chciałbym żeby było to zautomatyzowane, narazie coś tam sobie sprawdzam na demo, jak coś wybiore to dam znać.

- co miesiąc planuje inwestować min 1000zł w akcje, wiadomo jak znajde coś ciekawego to pewnie będzie to większa kwota, jak uznam że nie widze nic w co mógłbym wejść to po prostu tego nie zrobię.

- chce kupić konto premium na biznesradar, ale rozważam jeszcze za i przeciw

- cały czas szukam nowych spółek, głównie polskich, w które warto zainwestować na dłuższy okres czasu

- czytanie więcej książek, webinarów i ogólnie NAUKA żeby w 100% być pewnym swoich decyzji


Narazie to tyle, dopiero zaczynam przygodę z akcjami, więc jak macie jakieś rady, dobre ksiązki lub coś co może mi pomóc, to chętnie skorzystam Big Grin Dziennik będę uzupełniał jak bedzie o czym napisać, ale będę starał sie robić to regularnie.



RE: Dobrze ulokowana wypłata - Laserek - 04-06-2020 19:52

Wiem że minął dopiero jeden dzień, ale dużo myślałem i o to co postanowiłem.

Co do akcji, po przeszukaniu polskiego rynku, znalazłem trzy spółki, z których po głębszej analizie wybiore jedną i zainwestuje w nią kolejny tysiąc złotych


GRN (GRODNO) cena 5.24
ACG (ACAUTOGAZ) 37.60
MCR (MERCOR) 7.50

miałem swoje trzy kryteria według których wybrałem te 3 spółki a teraz chce się wziąć za głębszą analizę i wybranie jednej z nich.

Zastanawiam sie też czy nie wejść w rynek amerykański, od razu mówię że jestem leszczem jeśli o to chodzi, wiec nie wiem czy moje myślenie ma sens, ale według mnie przez to co aktualnie dzieje sie w ameryce można będzie złapać na rynku akcje które mocno spadną i odbiją sie dopiero kiedy sytuacja ucichnie. Na dniach będę to sprawdzał i napewno dam wam znać co dalej będę chciał z tym robić.

Etoro

Po przejrzeniu forum a dokładnie dziennika użytkownika @pshemko666 postanowiłem że część środków które chciałem przeznaczyć na zautomatyzowany Forex wpłacę na etoro, przejże inwestorów i jak w miesiąc osiągnę zadowalający wynik(celuje w jakieś 10% miesięcznie), to także co miesiąc będę tam coś dorzucał żeby się mnożyło.
Jak już pisze to pokaże wam jak prezentuje sie mój portfel.

Na dzień dzisiejszy:

JSW w które zainwestowałem łącznie 1351zł dało mi 1208zł zysku!
PEKAO w które zainwestowałem łącznie 1258zł dało mi 424zł zysku!
PEKAO w które zainwestowałem łącznie 974zł dało mi 34zł zysku!



RE: Dobrze ulokowana wypłata - pshemko666 - 05-06-2020 08:21

Jak jest eToro to będę wpadał.

Powodzenia!


RE: Dobrze ulokowana wypłata - antykt - 05-06-2020 12:04

i jak tam wyniki?jesteś już na e toro?


RE: Dobrze ulokowana wypłata - Nayeb - 05-06-2020 19:58

Wszyscy naśladują eToro a że ja temat zacząłem to mnie nikt lizaka nie dał. Hrhr.
Śmieszkuje, korzystajcie

Będę wpadał z racji inwestowania w giełdy i etoro


RE: Dobrze ulokowana wypłata - pshemko666 - 06-06-2020 07:29

Ha, wiedziałem że zaraz Nayeb tu będzie!


RE: Dobrze ulokowana wypłata - bossos - 06-06-2020 08:29

Kurde, myślałem, że to Lanserek Big Grin


RE: Dobrze ulokowana wypłata - qwerty_89 - 08-06-2020 20:39

Też czekam na pierwszy raport dot. zarobków na eToro. Powodzenia!


RE: Dobrze ulokowana wypłata - antykt - 09-06-2020 13:51

coś cicho w tym dzienniczku


RE: Dobrze ulokowana wypłata - pshemko666 - 09-06-2020 16:21

No właśnie,

ja już zdążyłem się zainteresować, a tu jakoś za spokojnie się zrobiło.