Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
byNiemozliwe - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: byNiemozliwe (/Temat-byNiemozliwe-168192)



byNiemozliwe - Niemozliwe - 03-06-2020 15:59

Witam:

Witam mam na imie Dawid : A raczej Ambaras Smile forum sledze od kilku lat az w końcu postanowiłem założyć Dzienik .
Czym będe sie zajmował :


1.Ogólnie to kryptowalutami : Krany , STAKINg , Airdrop
2.Płatne Ankiety
3.Sprzedaż na Allegro - w planach
4. jakies stronki z Kartami podarunkowymi za punty ( Potem na Allegro)
5.Jakieś Skracacze , Shortlinki nie wiem Programy partnerskie .
Ogólnie planu na dzienik nie mam może jakies propozycje z Forum .


Teraz meritum tematu Cel Jaki chce osiagnać :

Jestem pasjonata koparek kryptowalut jest to moje hobby chciałbym zarobić na budowe takich koparek bez inwestycji finansowej jedynie - wkład w inwestycje i budowe koparek zostanie przeznaczony z dodatkowej pracy w necie .Sam jestem ciekaw czy cos z tego bedzie . Dzienik to motywacja do systematycznej pracy na zrealizowanie celu .

Jakies propozycje uwagi Zapraszam na razie Pozdrawiam : Ambaras


RE: byNiemozliwe - Niemozliwe - 05-06-2020 13:21

Dzień 1-2


Witam dziś 2 dzień dziennika obiecałem sobie ze bede starał się wrzucać posty w miare systematycznie ale wczoraj się nie udało .
Po małym rekonesansie w sieci - Zaczełem działać :
Znalazłem 4 interesujace krany już zaczełem zbierać Smile nie chce robić tego masowo na bóg wie ilu stronach szukam tych najciekawszych Smile
Otwarłem Konto na Binance i Crex24 . inne juz posiadam
Stronki z Ankietami dziś odpuszcze - chyba ze czas na to pozwoli nie siedzę 24/h przy kompie .
Strony do Stakowania i Masternodów juz mam opcykane , Ale to ma byc dzienik od zera Smile
Dobra Krypto jakie bede zbierał :
1) 2x2
2) Abet
3) PirateCoin
4) Gridcoin
5) Bean
6) Doge

Dużo by tego wymieniać na razie tyle.Dziś lub jutro podeśle statystyki z dnia ile udało mi sie zebrać coin i jak jest ich wartośc rynkowa .
Znalazłem tez Ciekawe stronki do Shortlinków minimum wypaty 2$ - ale jeszcze sie w temacie zagłebić .
Linki do kranów podam ale to za jakiś czas zobaczymy statystyki .
na razie tyle - postaram sie edytować jeszcze dziś uciekam do obowiązków.


RE: byNiemozliwe - Niemozliwe - 07-06-2020 10:18

Dzien 3-4

Witam Kolejne 2 dni za mną sprawa wygląda tak :

PirateCash: 27 Sztuk = 0.15$ - juz nalicza na 4Stake
2x2 : 54.30223196 ($0.55)
BeanCash: 182.87348891 ($0.07)
Blackcoin: 7.02360035 ($0.29)
PIVX: 0.10836274 ($0.04)
ReddCoin: 11.45972868 ($0.02)

Nie jest to jakiś szał ale zaczyna sie coś dziać bez poleconych z Kraników nie oczekujmy cudów .
Dziś Bede testował : Gridcoin posiadam do niego 2 kraniki zobaczymy jakie beda naliczania ze stakowania .
jest godzina 11 mysle ze bede jeszcze dziś edytować post - moze wrzuce linki do ciekawych kraników moze ktoś sie zdecyduje-uciekam testować dalej do zobaczenia.


RE: byNiemozliwe - qwerty_89 - 08-06-2020 20:55

Temat mi zupełnie obcy, ale będę śledził Twoje wyniki. Powodzenia!


RE: byNiemozliwe - Niemozliwe - 14-06-2020 08:13

Witam chwilowo nie było czasu na dzienik ale wracamy do tematu

Nie ukrywał ze idzie fatalnie klikanie w krany to jest wyzwanie , nie bede przedstawiał narazie statystyk ciekawie to nie wygląda ale zawsze coś do przodu .
Zanalazłem ciekawą apkikacje na telefon :
CLIPCLAPS
REF/Czysty
Pewnie wielu z was miało z tym styczność - płaca na za ogladanie filmów granie w gry testuje minimum do wypłaty jest 10$ od wczoraj zgromadziłem już 1.42$
Druga Stronka to: LBRY.tv
Czysty/Ref
Tu to publikujemy filmy ,zdjęcia ,muzyke itp i otrzymujemy za to tipy w postaci kryptowaluty LBC.

Nie wiem czy to jest Zabronione ale tu jest prośba do uzytkowników o pomoc. o jaką kolwiek rejestracje Na Aplikacje bądz stronke LBRY.tv - w Aplikacji dostał bym skrzynki do otwarcia i wtedy mogę to zamienic na $ - na LBRY.TV moge mniec chyba max 20 rejestracji z tego co wiem dostaje sie 15 LBC - Za uzytkownika.
Za Zgromadzony fundusz zakupił bym Krypto 2x2 - i stakował dale bo naliczenia sa swietne nawet przy małej ilości . Ale linki do Kranów bede chciał przygotować dla was w nastepnych postach . mógłbym wam z rzucić liste kranów i namawiać do rejestracji ale to nie oto chodzi. chce przetestować najpierw sam czy opłaca sie normalnemu Nowakowi/Kowalskiemu w to klikać .
Ok uciekam robić Swoje - Zapraszam do pomocy


RE: byNiemozliwe - itmaster - 14-06-2020 08:49

Powodzenia w pisaniu dziennika.

Mam pytanie, bo kompletnie nie siedzę w temacie kryptowalut. Jak się buduje takie koparki kryptowalut?


RE: byNiemozliwe - mvtej - 17-06-2020 09:33

Ciekawy dziennik bede obserwowac!