Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki aktualnie najlepiej działający bot do instagrama? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Jaki aktualnie najlepiej działający bot do instagrama? (/Temat-Jaki-aktualnie-najlepiej-dzialajacy-bot-do-instagrama-168188)



Jaki aktualnie najlepiej działający bot do instagrama? - legolass97 - 02-06-2020 23:32

Cześć wszystkim. Jakiś rok temu bawiłem się w rozkręcanie kont na instagramie. Chciałbym do tego wrócić bo mam w planach kilka marek długoterminowych. Posty będą wartościowe ale chciałbym aby działało to jak kiedyś na automacie (follow/unfollow/linke/comment itd). Zdaje sobie sprawę że coraz ciężej ale na pewno są boty które działają. Czy aktualnie jarvee + proxy dadzą radę?


RE: Jaki aktualnie najlepiej działający bot do instagrama? - sulliwan93 - 03-06-2020 19:39

U mnie kiedyś boty fajnie działały i gromadziły po 300 like na moich zdjęciach. Teraz próbowałem jarvee i po 2-3 godzinach każe mi potwierdzać maila. Spadły mi przez to też zasięgi. 800 prawdziwych followów, a like 15-40


RE: Jaki aktualnie najlepiej działający bot do instagrama? - joanna78 - 29-06-2020 14:49

Na każdego bota kiedyś przyjdzie czas, po lipcu 2019 IG jest bardzo czuły na tego typu działania, więc lepiej w miarę możliwości robić ręcznie chyba że dużo tego masz to dobre narzędzia trochę $ kosztują.