Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odchodzę... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Odchodzę... (/Temat-Odchodze-16818)

Strony: 1 2


Odchodzę... - BartuS - 20-11-2010 08:51

Witam !


Wiem, że na forum jestem lojalnym userem z dużym stażem i odejście będzie bez sensu, ale nie mam innego wyjścia, jeżeli mam mieć takie kontakty z adminem...

O co chodzi ?

Chodzi o to, że wczoraj (tj. 19/11/2010r. około 00:00) wszyscy spamowali banankami (:huhSmile Ja też zaspamowałem Lol, ale banan oczywiście widział, jak ja tylko RAZ zaspamowałem, gdy inni sobie spamowali w najlepsze i nie zostali ukarani... Masz coś do mnie banan ? To powiedz, a nie będziesz się bawił w baniki na sb, bo to dziecinne...

Efekt...

Odchodzę. Widzę, że nie da się dogadać tu z ekipą... Chciałbym zostać, ale wasze zachowania, a w szczególności banana mi na to nie pozwalają.

Pozdrawiam, Bartus (Były user LFE).


@p.s. Banan i tak ci nie odpiszę... Bo mnie tu już nie ma...


RE: Odchodzę... - Bolt - 20-11-2010 08:55

ahahah weź bo padnę. Tak, spamowaliśmy banankami, ale 1-2, 3 banany maksymalnie. Ty wpisałeś tyle że ponad ograniczenie znaków. Nic dziwnego że zarwałeś bana. Jak nie widzisz różnicy pomiędzy jednym bananem a 15 bananami to zapraszam do okulisty. Dzięki Wink

p.s już za tobą płaczę Sad


RE: Odchodzę... - DDK - 20-11-2010 09:23

Nara. Zapisałeś się już na wizytę u psychiatry ?


RE: Odchodzę... - KoLoRoWY_O.o - 20-11-2010 09:55

Ile ty masz lat ?

Wyjdź i nie wracaj.


RE: Odchodzę... - Mateusz5511 - 20-11-2010 09:56

skasowane


RE: Odchodzę... - paskur - 20-11-2010 09:59

Taa ja tylko raz zaspamowałem:
[Obrazek: lolln.png]
Weź człowieku ogarnij się ^^
Po 1. Skoro wszyscy spamowali to trzeba było okazać się mądrzejszym.
2. Obrażasz się jak dziecko o jakiegoś bana, a wiesz że powinieneś dostać.
3. Dziecinne to jest twoje zachowanie teraz ^^
4. Wrzucasz tutaj jakieś "kontakty z banenem", że banan coś do Ciebie ma, nie wiem gdzie coś takiego widzisz, dostałeś bana bo spamowałeś, tyle.
5. "Wiem, że na forum jestem lojalnym userem" - NIE, NIE JESTEŚ !
6. "Chciałbym zostać, ale wasze zachowania" - Chyba Ciebie i innych spamiących odrzucają od tego forum więc cieszę się, że odszedłeś.

@p.s. Banan i tak ci nie odpiszę... Bo mnie tu już nie ma... - hahah tak na pewno co chwile sprawdzasz odpowiedzi,
Może mamy Cię przepraszać i nakłaniać do powrotu? Uhhhahhas...


RE: Odchodzę... - Parada - 20-11-2010 10:12

Żeby przez takie coś odchodzić z forum to nie wiem co trzeba mieć w główce... . Zanim zaczniesz coś pisać zastanów się kilka razy ;d
Pozdro


RE: Odchodzę... - InTeR - 20-11-2010 10:27

Dokładnie.. Rozumiem 4fun sobie dać bananka dla jaj i dla zrobienia atmosfery ale to co ty zrobiłeś to była przesada Smile
Pozdrawiam.


RE: Odchodzę... - gumis96 - 20-11-2010 10:31

[Obrazek: wvcylv.jpg]


RE: Odchodzę... - Admin - 20-11-2010 10:47

(20-11-2010 08:51)BartuS napisał(a):  Witam !


Wiem, że na forum jestem lojalnym userem z dużym stażem i odejście będzie bez sensu, ale nie mam innego wyjścia, jeżeli mam mieć takie kontakty z adminem...

O co chodzi ?
Chodzi o to, że wczoraj (tj. 19/11/2010r. około 00:00) wszyscy spamowali banankami (:huhSmile
Jak coś to dziś/wczoraj nie wiem czy wiesz ale o godzinie 00:00 rozpoczyna się kolejny dzien Smile

(20-11-2010 08:51)BartuS napisał(a):  Ja też zaspamowałem Lol, ale banan oczywiście widział, jak ja tylko RAZ zaspamowałem, gdy inni sobie spamowali w najlepsze i nie zostali ukarani... Masz coś do mnie banan ? To powiedz, a nie będziesz się bawił w baniki na sb, bo to dziecinne...

Spamowałeś zostałeś ukarany, jak czegoś nie rozumiesz to poproś kogoś starszego o pomoc w zrozumieniu regulaminu shoutboxa.

(20-11-2010 08:51)BartuS napisał(a):  Efekt...

Odchodzę. Widzę, że nie da się dogadać tu z ekipą... Chciałbym zostać, ale wasze zachowania, a w szczególności banana mi na to nie pozwalają.

Pozdrawiam, Bartus (Były user LFE).


@p.s. Banan i tak ci nie odpiszę... Bo mnie tu już nie ma...



Nie badz śmieszny, zachowałeś się jak smarkacz spamując shoutboxa - spoko zdarza się każdemu, jednak masz czelność mieć o to pretensje? Powinneś być wdzięczny że nie otrzymałeś ostrzeżenia czy bana, a jedynie wyciszenie na shoutboxie. Nie podoba Ci się to odejdź, jeśli nie potrafisz się zachować to nikt Cie nie trzyma, jak chcesz sobie pospamowąć to samosia zaprasza.
Ban (na sb) był na 12 godzin i właśnie się skończył, tematem się jedynie ośmieszyłeś, bo to co napisałeś jest żenujące.


(20-11-2010 09:55)KoLoRoWY_O.o napisał(a):  Ile ty masz lat ?

Wyjdź i nie wracaj.

wystarczy wejść w profil tam wiek jest podany (jak i w podaniu o tutora)- 12 latek z gorszym dniem.




@Kosz