Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań (/Temat-Internet-przez-bluetooth-z-fona-na-kompa-mam-pare-pytan-168175)

Strony: 1 2


Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - maciejos90p - 01-06-2020 21:00

Witajcie mam pytanie otóż blokneli mi neta bo nie zapłaciłem i wpadłem na pomysł by zrobić sb sieć poprzez telefon przez blutu. I pytanie bo w ustawieniach sieci mam 1 mb/s tylko mogę to jakos zmienic ? I jak sb radzic z tym, ze niekiedy nagle rozłącza sieć. Jakieś rady ? Bd wdzięczny.

Dodam, że mam problem bowiem wyskakuje błąd brak sterowników zewnętrznego urządzenie blutu. I teraz jak to naprawić aby po jakimś czasie nie rozłączało ? Ktoś coś ? Używam takiego urządzenia ala pendrive co się do usb podłącza. Pentagram ale nazwy nie wiem dokładnej.


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - trybulski - 01-06-2020 21:55

Zapłać rachunek - nie kombinuj.


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - maciejos90p - 01-06-2020 22:23

Szukam taniej opcji by to po prostu potestować


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - vky - 02-06-2020 14:39

a nie lepiej udostępnić przez hotspot (wifi) z smartfona?


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - maciejos90p - 02-06-2020 20:01

Właśnie nie mam karty sieciowej bezprzewodowej przez kabel usb takie coś by zadziałało ? W sensie hotspot wifi.

Ma ktoś radę na te rozłączanie się neta ? Będę wdzięczny.


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - eseles - 02-06-2020 20:53

(02-06-2020 20:01)maciejos90p napisał(a):  Właśnie nie mam karty sieciowej bezprzewodowej przez kabel usb takie coś by zadziałało ? W sensie hotspot wifi.

Ma ktoś radę na te rozłączanie się neta ? Będę wdzięczny.

Szukaj pod haslem USB Tethering


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - maciejos90p - 02-06-2020 22:11

Wiem wiem a macie jakies pomysly aby nie rozłączało przez blutu ? Bo nie wiem w czym tkwi problem.


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - rachman - 02-06-2020 23:41

Nie masz ustawionej długości widoczności? Nie wiem czy ma to znaczenie ale taka opcja istnieje, zerknij ... może akurat.


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - maciejos90p - 03-06-2020 00:01

Mam to tak jakby wyłączone ;p czyli to chyba nie to


RE: Internet przez bluetooth z fona na kompa mam parę pytań - maciejos90p - 17-07-2020 09:22

Wracam do tematu bo mam taki problem, że po prostu niekiedy się rozłącza samo połączenie oraz maks jest ustawione 1 MB. Da się to jakoś ogarnąć ?