Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja sklepu internetowego z zabawkami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Promocja sklepu internetowego z zabawkami (/Temat-Promocja-sklepu-internetowego-z-zabawkami-168157)



Promocja sklepu internetowego z zabawkami - denio - 31-05-2020 18:16

Witajcie. Od dłuższego czasu próbuję wypromować swój sklep z zabawkami, a tym samym zwiększyć na nim sprzedać. Próbowałem już SEO (zleciłem to jednej z firm), facebook ADS, marketing szeptany na forach, regularnie działam na instagramie oraz fanpage'u, próbuję z facebook Marketplace. Sprzedaż niestety jest mizerna. Nie wiem czym jest to spowodowane tak naprawdę.

Link do mojego sklepu: http://www.monden.pl

Z chęcią przyjmę od Was jakieś wskazówki co mógłbym poprawić i w którym kierunku pójść aby ta sprzedaż się zwiększyła. Wydaje mi się, że sklep wygląda na całkiem estetyczny i nie zniechęca potencjalnych klientów. Prosiłbym o wskazówki na co zwrócić uwagę przy promowaniu sklepu czy warto przy czymś jeszcze popracować by t sprzedaż była większa.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - patttson - 31-05-2020 20:58

Tak z ciekawości - ogarniasz dobrze FB Adsy, zleciles to jakies firmie czy po prostu pusciles losowa kampanie i sie dziwisz? ;p


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - radek0389 - 31-05-2020 21:13

Marketing to jedno. Sprawdziłem cenę u ciebie losowego przedmiotu: 232,90 zł. Wszedłem na Ceneo, ten sam przedmiot najtaniej 152 zł, najdrożej 200,48 zł. No więc cóż...


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - Sanczo96 - 31-05-2020 21:24

Mnie również rzuciła się w oczy wysoka cena. Produkt, który sprawdziłem u Ciebie kosztuje 162,90zł, na ceneo: 59,99zł.


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - Pablo1878 - 31-05-2020 21:41

Główną przyczyną słabej sprzedaży jest cena co słusznie zauważyli użytkownicy powyżej. Sprawdzenie ceny w innym sklepie to kilka sekund także wcale nie dziwią mnie Twoje wyniki.


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - Rympałek - 31-05-2020 22:37

Dokładnie to samo zrobiłem. Nie czytając postów poprzedników sprawdziłem ceny na allegro i losowo wybrana kołyska z pilotem na allegro jest 200 zł tańsza.
Promocja sklepu nic tu nie da. Jeśli masz takie różnice w cenach to ciesz się że cokolwiek się sprzedaje.


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - trybulski - 01-06-2020 21:46

Przeczytałem sam początek twojego tematu i od razu pomyślałem: ceny.
Reszta posta i sprawdzanie cen w Twoim sklepie to potwierdza.


RE: Promocja sklepu internetowego z zabawkami - thomasward - 01-06-2020 22:20

Pod względem SEO patrząc się tak na szybko jest całkiem nieźle, więc nie tu upatrywałbym problemu. Wypadałoby dać nieco więcej wartościowych tekstów na blogu (te obecne są raczej w jakości zapleczowej, niż dobrej jakości blogowej, jaka powinna charakteryzować artykuły na blogu firmy), które mogłyby generować naturalne odsłony i tworzyć naturalne linki od użytkowników, ale to nie jest najważniejszy czynnik. Główną rolę grają teraz wysokie ceny - w dobie ceneo, skąpca, allegro i grupek na FB w stylu "Aliexpress cebuladeals" wysoka cena przy braku wyróżniających się produktów bywa zabójcza dla biznesu.