Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wybicie filmu (Proponowane filmy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Wybicie filmu (Proponowane filmy) (/Temat-Wybicie-filmu-Proponowane-filmy-168153)



Wybicie filmu (Proponowane filmy) - Majk94 - 31-05-2020 15:34

Cześć.

Wybił mi się jeden film jakiś czasu temu zasięg spadł po kilku dniach film wygenerował 70k wyświetleń przez 2-3 tyg wyświetlenia były marne i od kilku dni zaczyna coś się na nim dziać z dnia na dzień wyświetlenia "trochę" rosną na chwilę obecną kategoria proponowane filmy generuje 80 % czy to oznacza że film znowu się wybije czy wróżenie z fusów?Zastanawia mnie jeszcze jedno kiedyś słyszałem że Youtube nie wybija pojedynczych filmów tylko cały kanał czy to prawda?


RE: Wybicie filmu (Proponowane filmy) - HajsInfo - 05-07-2020 08:40

Algorytm YT rządzi się swoimi prawami. najprawdopodobniej masz film (czytaj tytuł i treść filmu) który jest obecnie częściej wyszukiwany przez widzów na YT.

Filmy potrafią ożywać po 6-12 miesiącach, aczkolwiek jest to dosyć rzadkie. Najczęściej filmy osiągają wysoką oglądalność, gdy twórca wrzuca filmy regularnie a treści są ciekawe.