Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. (/Temat-Wykonam-Napisze-strony-internetowe-migracje-strony-oraz-optymalizacje-168068)



[Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. - Vanquer - 23-05-2020 21:28

Witam!
Zajmuję się pisaniem stron internetowych od zera. Używam do tego HTML, SCSS, JS, PHP oraz Bootstrap 4+. Również operuję na systemie CMS Wordpress. Potrafię wdrażać projekt strony pod niego i dostosować motyw do minimalistycznej ilości funkcji i wtyczek, tak aby strona działała jak najpłynniej. Dodatkowo mogę zaoferować optymalizowanie stron internetowych pod SEO oraz ich przyspieszanie.
Potrafię konfigurować usługi Cloudflare na stronie oraz migrację stron na różne serwery, domeny etc.
Zainteresowane osoby proszę na PW.


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. - robert294 - 24-05-2020 09:29

A co powiesz na współpracę? Mam parę ciekawych pomysłów i projektów ale samemu ciężko


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. - Prorok26 - 24-05-2020 09:31

(24-05-2020 09:29)robert294 napisał(a):  A co powiesz na współpracę? Mam parę ciekawych pomysłów i projektów ale samemu ciężko

Nadal czekam na odpowiedz od ciebie


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. - robert294 - 24-05-2020 09:58

Ode mnie?


RE: [Wykonam] Napiszę strony internetowe, migrację strony, oraz optymalizacje. - 6844 - 26-05-2020 00:44

Podeślij tu portfolio albo na PW