Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak rozkręcić forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak rozkręcić forum (/Temat-Jak-rozkrecic-forum-168063)



Jak rozkręcić forum - Bubkins - 23-05-2020 17:20

Witam, może ktoś w temacie poświęci mi chwile czasu i objaśni jak rozkręcić forum w roku 2020 ?, czy zakładanie forum niszowego ma jeszcze sens ?. Chciałbym przekierowywać z kilku niszowych grup na fb ruch na moje forum.


RE: Jak rozkręcić forum - prelude - 23-05-2020 17:39

przede wszystkim żeby jakiekolwiek przekierowanie ruchu czy inna forma "rozbujania" miała sens to forum musi mieć już jakąś treść. Trochę treści przydatnej trochę prowokującej (żeby "zachęcić" kogoś do rejestracji i wzięcia udziału w dyskusji).
Czyli musisz zacząć od stworzenia sobie kilkudziesięciu fejk kont. Później warto poszukać "gorących" tematów w Twojej niszy, które mogą zdobywać ruch z przeglądarki oraz takich, które są naprawdę przydatne dla ludzi, którzy w Twojej niszy się poruszają.
Warto również wymyślić coś co odróżni Twoje forum od innych z tej samej niszy, coś co przyniesie korzyści ludziom z tego, że to akurat na Twoim forum będą chcieli spędzać czas i być może dzielić się wiedzą a nie na forum konkurencyjnym.
I zacząć prowadzić fejk dyskusje pamiętając o tym, aby niektóre konta były "głąbami/zielonymi" w temacie i produkowały kolejne pytania, wątpliwości, szerzyły niszowe herezje i prowokowały Wink

tyle ode mnie...tak z palca.


RE: Jak rozkręcić forum - Bubkins - 23-05-2020 17:48

Prelude, dzięki bardzo. Poleć mi jeszcze przyjazdne dla oka, seo i fona forum.


RE: Jak rozkręcić forum - prelude - 23-05-2020 19:15

w sensie silnik/cms? zacznij od darmowego, dawno nic z forami nie robiłem, ale mybb dawało kiedyś radę, znajdziesz do niego rozne szablony i to całkiem przyzwoite. No chyba ze Twój pomysł jest potencjalnie zagrozony powodzeniemWink i spisz na kasie to kup licke płatnego silnika.


RE: Jak rozkręcić forum - wojtek111793 - 12-02-2021 03:38

Jeśli nie masz dużej grupy na fb to rozkręcenie forum w tych czasach cięzka sprawa dziś już mało ludzi się udziela na takich stronach wygodniej jest na grupach fb.