Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego (/Temat-Aximetria-10-dla-polecajacego-i-poleconego-168038)

Strony: 1 2


RE: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - Matoro132 - 27-06-2020 10:11

(27-06-2020 08:33)piterbtm napisał(a):  
(25-06-2020 11:27)Matoro132 napisał(a):  Ja czekam na weryfikacje od niedzieli. Na maila i na telegramie nie odpowiadaja
Jeśli chodzi o telegram to kilka tygodni temu w aplikacji wysłali wiadomość, że ich support na telegramie nie będzie już aktywny. Jeśli chodzi o maila to na jakiego wysłałeś?

[email protected]


RE: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 29-06-2020 12:08

(27-06-2020 10:11)Matoro132 napisał(a):  
(27-06-2020 08:33)piterbtm napisał(a):  
(25-06-2020 11:27)Matoro132 napisał(a):  Ja czekam na weryfikacje od niedzieli. Na maila i na telegramie nie odpowiadaja
Jeśli chodzi o telegram to kilka tygodni temu w aplikacji wysłali wiadomość, że ich support na telegramie nie będzie już aktywny. Jeśli chodzi o maila to na jakiego wysłałeś?

[email protected]
Mi odpisali normalnie po kilku godzinach z [email protected]


RE: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 03-07-2020 15:06

(24-06-2020 12:36)kariolmax napisał(a):  Zapomniałem wcześniej napisać w tym temacie, ale podczas lektury regulaminu rejestracji, zauważyłem podpunkt o opłacie za nieaktywne konto. Co lepsze, nie ma tam wyszczególnionych warunków, jakie konto uznają za nieaktywne oraz brakuje tam kwoty ew. opłaty. Pisaliście do nich w tej sprawie? Ja wstrzymuję się z wideoweryfikacją do czasu wyjaśnienia sprawy.

@kariolmax dzisiaj otrzymałem ostateczną odpowiedź. Na pierwszego maila odpisali ze zdziwieniem, żebym podał gdzie coś takiego przeczytałem. Zacytowałem punkt z regulaminu, który właśnie pisał o możliwej opłacie za nieaktywne konto. Odpisali :
"Hello!

That feature is not active now, I can guarantee you"