Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego (/Temat-Aximetria-10-dla-polecajacego-i-poleconego-168038)

Strony: 1 2


Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 21-05-2020 18:18

Aximetria - szwajcarski portfel kryptowalut założony w marcu 2018 roku. Aximetria oferuje podobny do wielu popularniejszych portfeli program poleceń - 10$ dla poleconego i polecającego.

Aximetria nadzorowana jest przez FINMA (szwajcarski, rządowy organ nadzoru rynku finansowego). Z ciekawszych funkcji portfela mamy tutaj np. zasilenie kartą, transfery krypto pomiędzy użytkownikami serwisu, czy Axidrop - natychmiastowe przelewy przy użyciu numeru telefonu odbiorcy.

Czysty link : https://www.aximetria.com/ bądź pobranie aplikacji ze Sklepu Play/App Store.
Do otrzymania bonusu 10$ konieczne jest podanie podczas rejestracji kodu polecającego.

Mój kod polecający : hvH13kl (z góry dzięki za użycie Smile

Instrukcja rejestracji i odbioru bonusowych 10$ :

1. Pobieramy aplikację
2. Uruchamiamy aplikację, tworzymy swoje konto - podajemy numer telefonu, adres e-mail, oraz kod polecający : hvH13kl
3. Ustalamy swój kod PIN do aplikacji, podajemy dane, przechodzimy weryfikację (paszport/dowód+ selfie, prawa jazdy czasem nie akceptują).
4. Weryfikujemy swój adres, poprzez zrobienie zdjęcia rachunku za media, wyciągu z banku - u mnie wyciąg z Revoluta sprzed kilku miesięcy przeszedł.
5. Dodatkowo musimy przejść weryfikację video, o czym zostaniemy poinformowani poprzez otrzymanego maila z linkiem do weryfikacji video. (Rejestrując się o 21:30 dostałem taki link następnego dnia o 11:00) Weryfikacja przeprowadzana jest w języku angielskim, przez IDnow (czyli firmę znaną osobom, które korzystały z Bitwali, czy wykonywały Full Verification na Bitpandzie). Weryfikację możemy przejść zarówno z poziomu przeglądarki, jak i w aplikacji IDnow (poprzez wpisanie w aplikacji otrzymanego kodu). Tutaj potwierdzić musimy jedynie tożsamość, nie trzeba potwierdzać adresu.

Przebieg weryfikacji video :
Wypowiadamy swoje imię i nazwisko
Konsultant(ka) zapyta, czy rejestrujemy się w Aximetria/Swiss Crypto - potwierdzamy.
Pokazujemy przód i tył dowodu. Będziemy również musieli poruszać nim tak, by było widać, jak hologram zmienia kolor.
Wypowiadamy swoją datę urodzenia i numer dowodu.
Wpisujemy swój numer, otrzymujemy SMS, wpisujemy kod z SMSa.
6. Po zatwierdzeniu obydwóch weryfikacji dokonujemy depozytu. By otrzymać bonus musi to być min. 100$/€. Tworzymy portfel ETH (najopłacalniejsza opcja) i wybieramy opcję Top-up from card. Doładowanie możliwe jest np kartą N26. Revolut również przechodzi. Prowizja za doładowanie to 0.01 ETH, czyli na dzień dzisiejszy 1,99$. Można oczywiście zakupić BTC, lecz w tym wypadku prowizja będzie wyższa, tak samo przesłanie ETH na inny portfel, jest opłacalniejsze niż BTC.
7. Po zatwierdzeniu transakcji nasze ETH pojawi się w około 10 minut, kilka minut później pojawia się też bonusowe 10$ w ETH.
8. Swoje kryptowaluty możemy wypłacić na inny portfel np. Change Wallet i tam zamienić na €. Opłata za wypłatę wynosi 0% + blockchain fee, które u mnie wyniosło 0,01ETH. Całą kwotę będziemy musieli wypłacić na 2 razy, gdyż w darmowym planie Lite limit dzienny wypłat wynosi 100$ (w planie Pro 3000$, a w planie Premium 10000$)

Poniżej potwierdzenie z Aximetrii (kolejno od dołu : kupno ETH, otrzymanie bonusu, wypłata 0.45ETH do Change, otrzymanie bonusu za polecenie)
[Obrazek: Screenshot-20200521-183628.png]

Potwierdzenie otrzymania ETH z Change :
[Obrazek: Screenshot-20200521-184026-2.png]

W razie potrzeby służę pomocą Smile


RE: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 05-06-2020 19:26

Update :

Bonus w Aximetrii wzrósł do 20$ dla każdej ze stron!

Zachęcam do rejestracji, znając życie tak dobra oferta długo się nie utrzyma.


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - TriQel - 12-06-2020 20:28

Gdzie masz taką informacje? Bo w regulaminie dalej 10$
https://www.aximetria.com/referral_terms_en


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 13-06-2020 08:22

W aplikacji, w zakładce referral program jest podane :

[Obrazek: Screenshot-20200613-091617.png]


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - wrzod121 - 13-06-2020 19:25

Nie mogę zrobić weryfikacji z dowodem osobistym, ciągle wyskakuje błąd połączenia.


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 16-06-2020 09:59

(13-06-2020 19:25)wrzod121 napisał(a):  Nie mogę zrobić weryfikacji z dowodem osobistym, ciągle wyskakuje błąd połączenia.
A próbowałeś ponownie po pewnym czasie, może w przeglądarce na komputerze/wersji na komputer?


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - kariolmax - 24-06-2020 12:36

Zapomniałem wcześniej napisać w tym temacie, ale podczas lektury regulaminu rejestracji, zauważyłem podpunkt o opłacie za nieaktywne konto. Co lepsze, nie ma tam wyszczególnionych warunków, jakie konto uznają za nieaktywne oraz brakuje tam kwoty ew. opłaty. Pisaliście do nich w tej sprawie? Ja wstrzymuję się z wideoweryfikacją do czasu wyjaśnienia sprawy.


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - pablo911 - 24-06-2020 17:49

dobrze wiedziec piter. sprawdze to. poki co dostałem bonus 20 dolca i teraz spadła na 10$ ta promocja. ogolnie zajebiscie wplacac kartą bez prowizji... oni ją muszą pokrywać. jednak za zwykłe przelewy na inne portfele jest duza prowizja...


RE: Aximetria - 20$ dla polecającego i poleconego - Matoro132 - 25-06-2020 11:27

Ja czekam na weryfikacje od niedzieli. Na maila i na telegramie nie odpowiadaja


RE: Aximetria - 10$ dla polecającego i poleconego - piterbtm - 27-06-2020 08:33

(25-06-2020 11:27)Matoro132 napisał(a):  Ja czekam na weryfikacje od niedzieli. Na maila i na telegramie nie odpowiadaja
Jeśli chodzi o telegram to kilka tygodni temu w aplikacji wysłali wiadomość, że ich support na telegramie nie będzie już aktywny. Jeśli chodzi o maila to na jakiego wysłałeś?