Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej (/Temat-W-jakim-bank-kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej-168027)

Strony: 1 2


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - qwerty_89 - 23-05-2020 21:09

Większość wniosków kredytowych jest weryfikowanych automatycznie, więc kredyt można otrzymać na oświadczenie. Dłuższa historia współpracy z bankiem oraz regularne wpływy na konto również otwierają drogę do kredytu, ale zwykle na niewielkie kwoty.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - chill - 07-07-2020 11:32

Z tego co wiem to na oświadczenie mozna otrzymać rownież raty. Weryfikacja odbywa sie automatycznie i często nie trwa dłuzej niż 10-15 minut. Przynajmniej tak jest w Alior banku. Z drugiej strony nie wiem czy ktoś kto ma wpisy w bik i krd jest w stanie uzyskać raty czy nawet najmniejszy kredyt. Banki mają dostęp do tych baz i korzystaja w nich z automatu. W sumie robi tak równięz obecnie wiele firm prywatnych, nie mają często ochoty udzielania pożyczki osobie, która jest zadłuzona pod korek bo jest ryzyko, ze taka osoba nie bedzie takiej pożyczki już zupelnie spłacała. A kto ma ochotę na tego typu ryzyko?
Pozostaja wtedy jedynie lombardy.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - itmaster - 07-07-2020 11:50

W mbanku własnie tak jest. Jak ma się u nich długo rachunek i w miarę regularne wpływy, to można dostać dość spory kredyt (nawet kilkadziesiąt tys.) w kilkanaście minut, bez żadnych dodatkowych formalności.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - TriQel - 18-08-2020 03:28

Jak masz jakiś przychód na konto, to bez umowy o prace jak troche naściemniasz to w getinie powinien ci przejsc.

Ja mialem taka sytuacje, ze nigdzie nie chcieli mi kredytu dać (nawet nie wiedzieli czemu, system odrzucał) i na samym koncu wlasnie siadł getin bank. Tylko drogo jak cholera :v


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - 6844 - 28-08-2020 17:01

Ekspert kredytowy sprawdzi Ci wszystkie banki, najłatwiej dostać w banku w którym masz konto, jeśli masz z tym problem polecę Ci na PRW eksperta który sprawdzi Ci zdolność i oferty za darmo.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - Lokunek - 03-02-2021 12:31

(28-08-2020 17:01)6844 napisał(a):  Ekspert kredytowy sprawdzi Ci wszystkie banki, najłatwiej dostać w banku w którym masz konto, jeśli masz z tym problem polecę Ci na PRW eksperta który sprawdzi Ci zdolność i oferty za darmo.


+1