Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej (/Temat-W-jakim-bank-kredyt-bez-zdolnosci-kredytowej-168027)

Strony: 1 2


W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - paweuq - 20-05-2020 20:15

Witam

Potrzebuje wziąść kredyt na około 15 tys zł. Pracuje bez umowy o prace, wiec nie mam żadnej zdolności kredytowej, w jakim banku dostanę kredyt? Nie interesują mnie parabanki.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - radek0389 - 20-05-2020 20:18

W żadnym? Bank który daje kredyty bezrobotnym nie istnieje. Zostają tylko instytucje poza bankowe.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - Pablo1878 - 20-05-2020 20:23

Nie ma takiej opcji. Zmień umowę. Wink


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - paweuq - 20-05-2020 20:34

Ok, dzięki


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - trybulski - 21-05-2020 12:58

Wątpię żeby nawet parabank ci tyle dał w takiej sytuacji.

No chyba że Pan Mariusz, co za każdy dzień zwłoki żąda przy tej kwocie dodatkowe 1000 zł bo wie że i tak to wyegzekwuje "w odpowiedni sposób" Smile


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - Kokarda - 21-05-2020 13:48

Ja otrzymałem w takiej sytuacji 6 tys. w banku millennium. Cool


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - paweuq - 22-05-2020 16:11

Wbrew wypowiedzi użytkowników powyżej, udało mi sie otrzymać kredyt w Mbanku. W niecałe 24 godz zaakceptowali wniosek na kwotę 15 tys zł, i wlasnie czekam na pieniądze. Konto mam od wrzesnia 2019, Było na nim trochę "cash flow + wpacałem część wypłaty na konto, więc może ten czynnik zawazył na tej decyzji. Nikogo nie zachęcam na branie kredytów, czy zakładaniu kont w tym banku. Chciałem poinformować że poprostu jest taka możliwość. Bo może ktoś kiedyś znajdzie sie w takiej sytuacji gdzie bedzie miał większe nie planowane wydatki a kredyt to jedyna możliwość ogarniecia tego.


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - szkrot - 22-05-2020 21:44

chodzi o to ze jesli nie pracujesz a chcesz wnioskowac to nie dostaniesz kredytu , to co dostales to kredyt na podstawie historii kredytowej , gdzie oni sami to proponuja, ja juz 10 lat temu dostalem od nich taki kredyt na 10 tysiecy a nawet nie pracowalem wtedy a mialem przelewy na konto jako mlody szczeniak Big Grin wiec mi dali Smile jeszcze mialem w zakladce oferty specjalne dla ciebie


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - leooo - 22-05-2020 23:54

Ja zrobiłem to całkiem inaczej wziąłem kredycik 50 tyś zł od Panów z czarnego bmw na mieście zawinąłem kasę i sobie wyjechałem zagranicę 50 k do przodu, oczywiście bez zwrotne


RE: W jakim bank kredyt bez zdolnosci kredytowej - Morion92 - 23-05-2020 00:18

Ja kiedyś wziąłem kredyt w Mbank dosłownie przez przypadek. Też pracowałem na zleceniu, w ogóle myślałem ze nie mam zdolności, ale w aplikacji mobilnej wyskoczyło mi "kredyt na klik" czy jakos tak nie pamiętam dokładnie, ponieważ było to dawno temu. Wszedłem w to i ukazała się moim oczom kwota do wyboru bodajże od 1000 zł do 36000 zł. Wybrałem 5000 w sumie to tak mówiąc kolokwialnie "dla beki" a tu nagle decyzja pozytywna i w ciągu dosłownie paru minut pieniądze pojawiły się na koncie. Nie podawałem żadnych danych odnośnie zarobków, nic nie chcieli. Byłem w szoku, no ale skoro dali to skorzystałem, mimo że nawet nie myślałem o kredycie Big Grin