Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Zlecenia (/Forum-Zlecenia-306)
+---- Wątek: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł (/Temat-Zlece-weryfikacje-adresowa-80-zl-167977)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 60 zł - 6844 - 17-05-2022 16:21

Ciągle aktualne - zapraszam Smile


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - 6844 - 10-08-2022 16:47

Nowa cena! Zapraszam hej


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - iamoscar - 02-09-2022 08:12

Zrobiłem weryfikacje, przyszła po 19 dniach bodajże, wysłałem na pw autorowi tematu kod i od tego momentu nie odpisuje, zapłaty również nie dostałem, wiadomość wysłana 30 sierpnia, mimo że jest cały czas aktywny brak odpowiedzi


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - Hybrid1990 - 02-09-2022 09:34

@ [6844] odnieś się do powyższego zarzutu.


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - 6844 - 02-09-2022 10:09

jestem, działam, czekam na nr konta


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - iamoscar - 02-09-2022 10:50

[Obrazek: Screenshot-20220902-114148-Chrome.jpg]

Taki chlop profesjonalny jest, nie otrzymałem potwierdzenia przelewu do teraz, nie polecam żadnych transakcji z cwaniakiem, odpisal na wiadomość dopiero po reakcji moderatora i nazywa mnie konfitura

5 dni temu trzeba bylo odpisać ze jestes na wyjedźcie czy cos a nie kompletna olewka, zresztą jaki wyjazd jak online jestes co nie wejdę na forum i po reakcji moderatora nagle znalazłeś czas, czekam na potwierdzenie przelewu na pw


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - 6844 - 02-09-2022 11:55

Dziecko myśli, że każdy siedzi 24h na forum, get a life please Smile
Konfitura forumowa Smile

PS. wmawiaj sobie ze ktoś cie chciał oszukać na 80 zł a nie ze jesteś konfidentem który po 3 dniach dostaje piany na pysku Smile Na pewno się z tym lepiej poczujesz Smile


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - iamoscar - 02-09-2022 12:40

Nic sobie nie wmawiam, po prostu przestrzegam innych użytkowników malutki oskarku przed jakimikolwiek transkacjami z tobą,w 3 lata masz przesiedziane powyżej 8 miesięcy na forum więc jeśli ktoś z naszej dwójki need to get a life to chyba Ty

Napisales mi w wiadomości, że jak kod przyjdzie to mam szybko się zgłosic, ja się wywiązuje, ty mimo że jesteś aktywny na kilku forach, odpisujesz na wiadomości innym, mnie zlewasz(pierwsza wiadomość wysłana 29 wrzesnia więc 5 dni) więc człowieku nie mamy o czym mówić, taki busy jestes moderator napisał wiadomość po chwili znalazłeś czas, więc jak to jestes z tym get a life twoim

nie miałbym żadnego problemu jakbyś napisal, że masz urlop cokolwiek, wyślę po weekendzie mam zajeb ale jak ktos nie szanuje drugiego, nie odpisując nic a mając zobowiązania to nie oczekuj szacunku w drugą stronę, więc skoro napisałeś mi, że wysłałeś przelew proszę o jego potwierdzenie bo takim jak ty ujadajacym jamniczkom się na słowo nie wierzy


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - Maksym27 - 02-09-2022 14:36

Dla świętego spokoju @6844 @iamoscar wystarczy wrzucić swój kontakt na forum do aplikacji ,,TELEGRAM" by cały czas być w kontakcie z użytkownikami


RE: [Zlecę] weryfikację adresową - 80 zł - iamoscar - 02-09-2022 16:01

Tu nie chodzi o to by być cały czas w kontakcie, rozumiem gdyby go nie było faktycznie na forum, nie wspominałbym ale jest chlop kilka dni online, piszę jedna wiadomość, za 5 dni kolejna i 0 odpowiedzi a on cały czas online plus koresponduje z innymi uzytkownikami i nie tylko na tym forum, taki zajęty wielce a post moderatora po chwili zauważa i nagle znalazł czas żeby odpisać i sfinalizować transakcje, otrzymałem informacje, że przelew wyszedł więc to tyle z mojej strony i temat zamknięty