Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? (/Temat-Fanpage-na-koncie-prywatnym-czy-fake-owym-167972)



Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - Bartko911 - 15-05-2020 22:57

Jak w temacie, chciałbym założyć fanpage, z myślą późniejszego zarobku, skracacze, te sprawy, ewentualna odsprzedaż. Nie za bardzo wiem, którą formę wybrać, raczej nie chcę chwalić się tym na prawo i lewo, więc i tak nie zapraszałbym znajomych. Ale co z późniejszą odsprzedażą? Czy nie dostanę bana po jakimś czasie, gdy fp będzie na koncie z zerową liczbą znajomych? Co będzie lepszym rozwiązaniem?
Jestem w tym zielony, od czegoś trzeba zacząć, piona.


RE: Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - Pablo1878 - 15-05-2020 22:59

(15-05-2020 22:57)Bartko911 napisał(a):  Jak w temacie, chciałbym założyć fanpage, z myślą późniejszego zarobku, skracacze, te sprawy, ewentualna odsprzedaż. Nie za bardzo wiem, którą formę wybrać, raczej nie chcę chwalić się tym na prawo i lewo, więc i tak nie zapraszałbym znajomych. Ale co z późniejszą odsprzedażą? Czy nie dostanę bana po jakimś czasie, gdy fp będzie na koncie z zerową liczbą znajomych? Co będzie lepszym rozwiązaniem?
Jestem w tym zielony, od czegoś trzeba zacząć, piona.

Jak zamierzasz prowadzić go sam to i tak warto mieć podpięte zapasowe konto. Ja tak straciłem właśnie FP bo miałem podpięte tylko konto główne (zostało usunięte).


RE: Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - 6844 - 16-05-2020 00:14

Dokładnie jak wyżej + jak będziesz chciał założyć konto z fejk konta to FB może Ci je od razu zablokować. Been there, done that.


RE: Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - joanna78 - 30-06-2020 20:18

Oczywiście, że na normalnym koncie baaa mało tego, najlepiej dać uprawnienia admina zaufanej osobie lub mieć drugie stare konto - ja mam tak zrobione. Facebook nieprzewidywalny jest i jak jedno konto Ci zbanuje to tracisz dostęp do fanpage'a, więc trzeba ostrożnie to zrobić, a jak kolega powiedział mogą zablokować konto co nie jest trudne.


RE: Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - falllen - 01-07-2020 08:19

Co jakiś czas Fb czyści portal ze stron fake. Moja koleżanka tak straciła e - drogerię. Nie wiem, czy jest nadal opcja wysyłania skanu dowodu ale lat temu chyba 8 była i tylko to uratowało moje konto. Nie ma sensu tracić czasu na fake u nich.


RE: Fanpage, na koncie prywatnym, czy fake'owym? - joanna78 - 01-07-2020 18:50

Brednie, że FB czyści strony chyba że naprawdę założone lata temu z zerową ilością fanów. Ja mam dziesiątki fanpage'y na których nie był dodany post od 5 lat a FB ich nie kasuje. Ponad 100 mam FP gdzie od 2 lat nic nie było dodane ale jest ruch i też żyją. Jedynie co może FB wyłączyć publikowanie fanpage'a.