Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku (/Temat-Cel-z-20tysiecy-wolnych-srodkow-100-tysiecy-do-konca-roku-167957)



Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku - Arturebiznes - 15-05-2020 11:21


Witam serdecznie, postanowiłem pomnożyć wolne 20 tysięcy złotych do końca roku do minimum 100 tysięcy złotych.

Zastanawiam się nad kryptowalutami ( jednak nie mam pewności jakie dałyby mi taki zwrot), myślałem też o handlu jednak w obecnych czasach nie mam pomysłu co mogłoby zadziałać, tak czy inaczej taki jest mój cel i planuję go zrealizować.

Może wy macie jakieś pomysły ?

Pozdrawiam



RE: Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku - leooo - 15-05-2020 14:35

forex wbijaj OIL.WTI dziś na longa i czekaj na zysk


RE: Cel : z 20tysięcy wolnych środków, 100 tysięcy do końca roku - GoldsteinEm - 18-05-2020 22:09

Możesz się zainteresować wirtualnymi przedmiotami, a konkretnie skrzynkami w CS'ie.