Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki (/Temat-Via-Invest-opozniona-splata-pozyczki-167923)



Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - Stachu - 13-05-2020 09:40

Siema.
Na początku kwietnia zainwestowałem w pożyczkę 50€, zwrot miał nastąpić 24 kwietnia, a kasy nie mam do tej pory. Status pożyczki to „opóźniona”. Pisałem już maila do Via Invest, ale nic nie odpisali. Mieliście z tym serwisem do czynienia, kiedy spłata się opóźniała? Co wtedy zrobiliście?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - aron-baron - 13-05-2020 09:58

Miałem to samo, dopiero po czasie zorientowałem się że pożyczyłem kasę dziadkowi 73 lata Big Grin pewnie padł i nie spłacił.. Po 30dniach kasa wróci automatycznie. 30 dni liczysz od daty spłaty pożyczki nie od daty pożyczenia Smile


RE: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - tomgrim - 13-05-2020 17:16

Ogólnie to lecą sobie nieźle w kulki. Jeśli zakładaliście konto z 15 euro bonusem i nawet go już sobie wypłaciliście. To teraz jak zechcecie wypłacić kasę z inwestycji to urwą to 15 euro i zablokują na pół roku.


RE: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - Angulo - 13-05-2020 20:00

U mnie identycznie. Nie pierwszy raz okazuje się, że wszystko jest ładnie i pięknie, ale do momentu zwrotu zainwestowanych środków. Na szczęście na Lenndy oddali, więc liczę, że i tutaj się uda.


RE: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - mojnick69 - 13-05-2020 20:34

Nieźle, dobrze wiedzieć, że tak robią


RE: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - Polmos - 08-07-2020 14:11

Piszę z uprzedzeniem do ludzi co chcą założyć tam konto dla refbacku. 5 marca założyłem konto i zainwestowałem w inwestycję, która miała zakończyć się po 3 dniach. Dzisiaj , czyli 8 lipca dopiero odzyskałem pieniądze bo udostępniła się możliwość wycofania(120dni musi inwestycja nie być spłacana). Niby to nie duża kwota , ale zamroziłem ponad 200zł na ponad 4 miesiące dla paru groszy dlatego zastanówcie się zanim zaczniecie z tym działać Wink


RE: Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - azzaz - 08-07-2020 16:24

Przy tego typu platformach problem ze zwrotem to raczej standard. Na logikę kto w ogóle pożycza pieniądze za pośrednictwem takich platform? Ludzie obecni w przeróżnych bazach na czerwono jak BIK, BIG czy KRD. Na tych platformach to najczęściej raczej ludzie, którzy toną i już mają długi chwytają się brzytwy, żeby jakoś dalej ciągnąć. Spory czas działałem na rynku chwilówkowym w afiliacji tego typu produktów i z tego co widziałem po swoim trafficu i tym jakie mi wiadomości wtedy ,,klienci" na social media pisali na kontakt to ludzie, którym już nawet chwilówki nie chcą pożyczać uderzają w tego typu instrumenty. Nie obwiniałbym o to samej platformy tylko uznał za standard w tej niszy. Do takiego trafficu celują to takie problemy mają Wink


Via Invest - opóźniona spłata pożyczki - Kaspirek - 10-07-2020 22:05

Azzaz ja np pozyczam na sekrata . Nigdy nie opoznilem się . Mam BIK.krd KRS na czerwono . Szanuje takie pożyczki bo.sa.tansze niż.chwilowki i jak.to.bym zawalił to już bym nie miał.nic Smile a powoli dzięki.temu wracam do normy Smile

Wysłane z mojego SH-Z01 przy użyciu Tapatalka