Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zelu - OSZUST - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: zelu - OSZUST (/Temat-zelu-OSZUST-167920)



zelu - OSZUST - zelu - 13-05-2020 07:52

Witam.

Szukam kogos kto może stworzyć opisy gier slotowych w kasynach na podstawie angielskich stron.

Do stworzenia około 10000 tekstów, jednak nie na raz.

Interesuje mnie najtańsza oferta. Proszę o cenę za 1000 znaków na PW.


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - Peter Griffin - 29-05-2020 15:13

Gościu daje zlecenie. Płaci za 10 pierwszych postów.
Następnie zleca kolejne 100, a w momencie, kiedy gotowe, urywa kontakt.
W ten sposób zmarnowałem czas i teoretycznie wisi mi ponad 700 zł, ponieważ stawka i ilość na tyle była ustalona.

Absolutnie nie polecam i ostrzegam.


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - thomasward - 29-05-2020 16:06

Peter Griffin, jeżeli masz potwierdzenie zlecenia, prześlij teksty i domagaj się płatności. Jak nie wypłaci, zgłoś to do odpowiednich organów.


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - Peter Griffin - 29-05-2020 16:45

Wyślę teksty, a i tak nie otrzymam płatności. Z tego ci wiem byłoby to dość trudne, ponieważ gościa nie ma na terenie Polski i podróżuje po Azji.


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - Hybrid1990 - 29-05-2020 16:57

@[zelu] odnieś się do zarzutów Peter Griffin.


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - thomasward - 29-05-2020 16:57

To faktycznie lepiej nie wysyłaj.

@zelu Odpowiedz na oskarżenia?


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - Peter Griffin - 31-05-2020 11:54

@Hybrid1990 jak widać nie ma to sensu Smile Pozdrawiam. Nauczka i tyle. Ja ze swojej strony kończę temat.


RE: [ZLECE] Duża ilośc opisów gier w kasynach. - Hybrid1990 - 09-06-2020 07:04

Zbanowany, wchodzi na forum i nie reaguje na temat i PW, nawet założył nowe konto dzisiaj.
Nazwę tematu zmieniłem na zelu - OSZUST, i przeniosłem do działu Oszustwa / Scam.


RE: zelu - OSZUST - Admin - 09-06-2020 07:15

(29-05-2020 16:45)Peter Griffin napisał(a):  Wyślę teksty, a i tak nie otrzymam płatności. Z tego ci wiem byłoby to dość trudne, ponieważ gościa nie ma na terenie Polski i podróżuje po Azji.

daj gdzieś napisane teksty publicznie, albo nawet wklej je tu w posta, a na pewno juz z nich nie skorzysta bo będą plagiatem/duplicate contentem (zc bez problemu będzie wyżej niż jego zaplecze) - tyle mozesz zrobic aby nie żerował na twojej pracy;s


RE: zelu - OSZUST - Peter Griffin - 09-06-2020 08:32

Juz skontaktowałem sie bezpośrednio z właścicielem strony (na szczęście jakos sie udalo). Teksty lecą już dla niego. Dowiedziałem się, że zerwali z nim współpracę, a on wcześniej przekazywał te teksty od innych i dawał mniejszą stawkę, więc nie wyszło najgorzej.