Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wymiana yeti pay na bank 10% prowizja. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wymiana yeti pay na bank 10% prowizja. (/Temat-wymiana-yeti-pay-na-bank-10-prowizja-167914)



wymiana yeti pay na bank 10% prowizja. - bartek007 - 12-05-2020 18:27

witam, szukam osoby która by wymieniła mi z yeti pay na konto bankowe środki, tak do 100 zł szukam stałej współpracy proszę pisać priv i podawać numer gg chce wymienić 60 zł Wink

napisałem tutaj ten temat ponieważ nie mogę napisać go w innym dziale bo nie mam 50 punktów więc tym bardziej nie powinno być problemu żeby tutaj był temat.


RE: wymiana yeti pay na bank 10% prowizja. - Hybrid1990 - 12-05-2020 18:41

(12-05-2020 18:27)bartek007 napisał(a):  napisałem tutaj ten temat ponieważ nie mogę napisać go w innym dziale bo nie mam 50 punktów więc tym bardziej nie powinno być problemu żeby tutaj był temat.

Chyba sobie kpisz, jak nie masz wymaganych minimum 50 postów, aby założyć temat wymiany we właściwym dziale, to nie masz prawa zakładać tematu nigdzie indziej.
+50% i 3 dni wolnego za celowy spam i bezczelność.

@Edit: założenie nowego konta podczas okresowego bana. Permban. Gratuluję głupoty.

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.