Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Youtube ucięty zasięg - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Youtube ucięty zasięg (/Temat-Youtube-uciety-zasieg-167902)



Youtube ucięty zasięg - Majk94 - 11-05-2020 16:55

Hej od kilku dni jeden z moich filmów zaczął się wybijać średnio 1-2 k na godzinę dzisiaj stało się coś dziwnego w ciągu 30 min z 1,5 k wyświetleń na godzinę zrobiło się zaledwie kilkadziesiąt czy to błąd yt czy raczej zakończyli promować film? pytam się bo nigdy się nie spotkałem z taką sytuacja wydawało mi się że wyświetlenia powinny schodzić stopniowo a nie tak od razu.

Będę wdzięczny za odpSmile


RE: Youtube ucięty zasięg - Shimeon - 11-05-2020 22:59

Albo znowu te cholerne aktualizacje albo wyświetlenia nie były jakościowe i dlatego yt ci uciął.

Miałem podobną sytuację i nawet napisałem do nich. Zerknij https://support.google.com/youtube/thread/40417401?hl=en


RE: Youtube ucięty zasięg - Majk94 - 11-05-2020 23:27

Akurat to był film sprzed kilku miesięcy jeśli chodzi o wyświetlenia to kupowałem tylko Polskie z Followitz.
Poczekam do 1-2 dni może wszystko wróci do normy.


RE: Youtube ucięty zasięg - mojnick69 - 12-05-2020 16:29

Może było coś nie tak, o czym ten film? Nie było bluzgów ani nic takiego?


RE: Youtube ucięty zasięg - Majk94 - 12-05-2020 17:14

Ciekawostki o kraju (nie było przekleństw ani nic)


RE: Youtube ucięty zasięg - aplolderek - 28-05-2020 11:02

Algorytm YT


RE: Youtube ucięty zasięg - Pilarsky - 26-01-2022 00:24

Późno odpowiadam, ale może komuś się przyda. Kilka przyczyn przez, które film przestaje robić wyświetlenia:
-Zmieniłeś coś w jego ustawieniach
-Trafił do wszystkich zainteresowanych tematem ludzi.
Następni w niego nie wchodzą bo ich po prostu nie interesuje
-Zacząłeś wrzucać słabe filmy, w które niechętnie ludzie klikali

Ogólnie jak masz dobre SEO, tzn. tagi, tytuł, opis, miniaturkę + ciekawy film, który ludzie długo oglądają to kilka dni+ to długa promocja. U mnie najdłużej youtube promował film przez miesiąc i zrobił 140.000 wyświetleń Tongue
Ale miałem też taką sytuację, gdzie film zrobił w miesiąc z 5.000 a po 8 miesiącach nagle jest 55k xD
Pozdro Big Grin

I może jeszcze wytłumaczę jak działa algorytm youtuba:
Dla przykładu youtube pokazuje wasz film, dla 1000 osób. Jeżeli obejrzy go ~20% osób to youtube widzi, że się podoba i poleci go tym razem dla 2000 osób.
Jeżeli znowu obejrzy ~20% to będzie się dalej snowbollować. Aż dojdzie do momentu gdzie obejrzy go przykładowo ~5% osób, wtedy youtube go poleci powiedzmy dla 300 osób.
+są priorytety, najpierw film wyświetli się osobom zainteresowanym tematem, a im więcej wyświetleń tym dalej w las i film może docierać do coraz mniej zainteresowanych osób. Mam nadzieję, że komuś się ta wiedza przyda Big Grin


RE: Youtube ucięty zasięg - Shimeon - 26-01-2022 14:48

(26-01-2022 00:24)Pilarsky napisał(a):  U mnie najdłużej youtube promował film przez miesiąc i zrobił 140.000 wyświetleń Tongue
Ale miałem też taką sytuację, gdzie film zrobił w miesiąc z 5.000 a po 8 miesiącach nagle jest 55k xD

Potwierdzam. U mnie na drugim kanale jeden film od momentu opublikowania zdobył sporo wyświetleń przez dobre półtora miesiąca, a potem nastąpiła stagnacja, gdy film osiągnął 72k.