Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multikonta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Multikonta (/Temat-Multikonta-167892)



Multikonta - C H R I S - 10-05-2020 19:23

Witajcie,

Drodzy Użytkownicy, mam do Was pytanie. Otóż czy istnieje sposób, aby zakładać dużą ilość kont na jednej stronie www? Głównie chodzi mi tu o strony z grami przeglądarkowymi. Interesuje mnie sposób, który nie zostanie wykryty. Czy sprawę załatwiłby tutaj jakiś VPN, proxy?

Z góry przepraszam, jeśli wątek założyłem w złym dziale.

Pozdrawiam


RE: Multikonta - twardy - 10-05-2020 21:33

A skad mamy wiedziec? Rozne strony, rozne zabezpieczenia.


RE: Multikonta - trybulski - 11-05-2020 20:17

Dokładnie jak mówi twardy - zależy od strony.


RE: Multikonta - mysc - 13-05-2020 15:34

@[C H R I S] - samo zakładanie kont w taki sposób by nie zostać wykrytym jest jak najbardziej technicznie możliwe. Sama zmiana IP nie wystarczy.. sprawdzany jest też user agent, cookies i dużo więcej parametrów. DA SIĘ je jednak 'zamaskować' i zakładać konta tak - by wyglądały na rejestrowane przez różne osoby.

Problem polega na tym, że to to nic nie da. Reklamodawca na koniec miesiąca przeprowadza walidację pozyskanych leadów, tj. oprócz parametrów technicznych sprawdza sprawdza także ilość logowań, czas spędzony online, 'postęp w grze', no i % zakupów kont premium. Bezwartościowy ruch zostanie odrzucony i techniczne maskowanie się nic nie da Smile


.


RE: Multikonta - C H R I S - 24-05-2020 19:57

Dzięki wielkie za merytoryczną odpowiedź @[mysc] i dodam, że nie chodzi mi o fraudowanie Smile
Zgłoszę się do Ciebie na pw Smile