Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Portal ogłoszeniowy – pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Portal ogłoszeniowy – pytania (/Temat-Portal-ogloszeniowy-%E2%80%93-pytania-167885)



Portal ogłoszeniowy – pytania - Soplica - 09-05-2020 20:22

Cześć, ostatnio tak zastanawiałem się czego w moim dorobku brakuje. Miałem już strony i grupy na Facebooku, blogi, fora i szukam kolejnych wyzwań. Pomysłem, że chciałbym spróbować z własnym portalem ogłoszeniowym. Nie chodzi może od razu o zarobek, ale jakby coś wpadło z wdrożonych w przyszłości mikropłatności to byłoby super.

Ktoś może miał w swojej historii taki portal? Jak to technicznie wygląda? Widziałem w necie, że wiele firm stawia takie coś za od 2,5k wzwyż. Czy udźwignie to jakiś dobry hosting czy lepiej VPS?

Chciałbym, aby to był podobny portal do sprzedajemy.pl. Chodzi o to, żeby transakcje już odbywały się poza serwisem. Portal miałby służyć jedynie jako miejsce do promocji.

Wiem, że konkurencja jest spora, ale szukam po prostu wyzwań i chciałbym się spróbować w tym temacie.

Jeśli macie jakieś dla mnie rady to będę wdzięczny Smile


RE: Portal ogłoszeniowy – pytania - trybulski - 09-05-2020 20:50

Myślę, że większą szansę masz z portalem tematycznym niż ogólnym. Ludzie mają mało inwencji twórczej.

Otomoto - samochody.
Roksa - ero.
I podobne.

Może zrób portal z książkami albo czymkolwiek innym?


RE: Portal ogłoszeniowy – pytania - Soplica - 09-05-2020 21:06

(09-05-2020 20:50)trybulski napisał(a):  Myślę, że większą szansę masz z portalem tematycznym niż ogólnym. Ludzie mają mało inwencji twórczej.

Otomoto - samochody.
Roksa - ero.
I podobne.

Może zrób portal z książkami albo czymkolwiek innym?

Może z meblami by pykło Big Grin – Mam kilka dużych grup o aranżacji wnętrz mieszkań i dużo firm chcę się w nich reklamować na siłę (oczywiście bezpłatnie na to nie pozwalam). Może kierowałbym wtedy ich na ten portal Smile


RE: Portal ogłoszeniowy – pytania - Maniak2019 - 18-05-2020 01:09

Może giełda staroci zrobić ogłoszenia Smile


RE: Portal ogłoszeniowy – pytania - trybulski - 21-05-2020 13:42

@[Soplica] warto spróbować Smile