Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emerytura do 30tki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Emerytura do 30tki (/Temat-Emerytura-do-30tki-167883)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 21-05-2020 12:43

Elegancko. Jak mam na tym zarobić to zamiast 15 minut to ja mogę i kilka godzin poświęcić Big Grin

No rubel jest mega niestabilny niestety. Chciałem rozszerzyć portfel o złotówki, ale myślę że w obecnej sytuacji to nie ma sensu, bo polska waluta jest słabiutka i nie zapowiada się na korzystne zmiany.


RE: Emerytura do 30tki - Nayeb - 21-05-2020 14:57

Post wisi po tamtej edycji więc sobie pozwolę zapytać o jakieś wskazówki cd. początków z mintosem Smile
Zaciekawił mnie kolega tymi manualnymi rozwiązaniami i jeśli jest z tego procent to tez jakąś sumkę może wpłace


RE: Emerytura do 30tki - qwertybsk - 21-05-2020 18:53

Ładnie ładnie Smile pozdrawiam


RE: Emerytura do 30tki - dzemba - 22-05-2020 10:52

Jak chcecie to wam ogarnę jakąś prostą instrukcje, ale to nie jest jakieś rocket science Smile


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 22-05-2020 11:37

Ja akurat znam temat, ale nie ukrywam, że chciałem być trochę wygodny, dlatego na początku wybrałem auto Big Grin Ale jak chcesz to napisz jakiś mały poradnik, na pewno ktoś skorzysta, w tym może i ja się czegoś dowiem!

Lubię inwestować i zarabiać przez internet oraz poświęcać temu czas, ale jednak muszę to połączyć z pracą etatową i sportem, także jeśli mogę coś zautomatyzować, to po prostu to robię.

Jednakże jeśli mówimy tu o tak znacznej zmianie w zyskach z 8% do 20% to nie ma o czym gadać i trzeba "ręcznie" zapierdzielać Big Grin

Chciałbym jeszcze wspomnieć o jednej istotnej kwestii. W zależności od sytuacji z koronawirusem, planuję w październiku wyjechać na około 4 miesięce do egzotycznych krajów, co oznacza że na ten okres będę bez pracy. Zależy mi więc aby przez najbliższe miesiące skupić się na inwestowaniu tak aby zmaksymalizować dochód pasywny na okres bez dochodów. Później oczywiście wracam do pracy i buduję dalej. Plan jest prosty (realizacja oczywiście trudniejsza) - zrobić tak, aby za 3 lata już nie musieć robić!


RE: Emerytura do 30tki - Nayeb - 22-05-2020 18:12

Halo i gdzie ten poradnik
Dżemba chyba zachlał Lol


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 23-05-2020 04:18

Co to ma być? To profesjonalny dziennik a nie Cool

Ja nie piłem nic od marca, możecie brać przykład.


RE: Emerytura do 30tki - karczychoboli - 23-05-2020 06:44

Będe śledził, bardzo ciekawy temat


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 23-05-2020 19:54

Dzięki, dzięki.

Jedna pożyczka udzielona na Finansowo. Byłyby dwie, bo znalazłem naprawdę fajną ofertę, ale po wejściu w profil, okazało się że gość prowadzi działalność gospodarczą. Znalazłem go też na fejsie i same zdjęcia w garniturkach za biurkiem, więc od razu zrezygnowałem. Już takich dwóch cwaniaczków kiedyś mnie wystawiło, więc wolę nie ryzykować.

[Obrazek: wLufBpf.png]

Jedna też została spłacona z zyskiem 31,81 zł + wcześniejsze 30 zł za przedłużenie. A więc łącznie 61,81 zł za 150 zł w 1,5 miesiąca. Bardzo satysfakcjonujący wynik.

[Obrazek: mgwivPI.png]

No i niedługo powinny wlecieć kolejne zyski Wink

[Obrazek: qNC6qOn.png]

Paraiba dodała trochę zmian u siebie - m.in. jest teraz nowy, odświeżony wygląd strony, widać np z jakiego kraju były ostatnie rejestracje, można też sobie ustawić polską wersję językową.

[Obrazek: A4uo9M2.png]

Działa ktoś może na FireAds? Macie jakieś doświadczenie z tą stronką - polecacie, odradzacie? Rozkminiam sobie czy nie spróbować, bo wygląda na stabilny interes.


RE: Emerytura do 30tki - karczychoboli - 24-05-2020 07:10

Czy jest jakaś gwarancja na tym mintosie odnośnie pożyczek?
Jakieś zabezpieczenie jeżeli ktoś nie będzie oddawał ?
Ciekawa sprawa chyba wrzuce coś, żeby zobaczyć jak to się ma Wink