Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emerytura do 30tki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Emerytura do 30tki (/Temat-Emerytura-do-30tki-167883)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 12-04-2021 20:08

Siemanko.

Trochę mnie tu nie było, więc mała aktualizacja:

eToro - cel 5000$ w ciągu najbliższych 2 miesięcy.

[Obrazek: 2R2RfNu.png]

Paraiba - powoli wychodzę z tego projektu, usunąłem większość kont i zostało mi ok 1100$, które wyląduje na BitBayu w formie BTC.

[Obrazek: 8QaGugh.png]

I BitBay. Mam aktualnie w portfelu około 20 kryptowalut.

[Obrazek: Oh6Imxp.png]

Oprócz tego, trzymam jeszcze pieniążki na Revolucie (akcje i krypto), Finaxie, Mintosie i Finansowo.

Co piątek będę robił podsumowanie.


RE: Emerytura do 30tki - dzemba - 12-04-2021 21:55

Jakim cudem dowaliłeś 14k+$ inwestycji, jak ostatnio miałeś 7k+ PLN xD ile ty zarabiasz.


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 14-04-2021 20:44

Jakoś tak wyszło Big Grin

Ale w tym roku zdecydowanie więcej zarobiłem na giełdach niż w pracy. To co pokazuję to w większości są zyski, które przeważają nad kapitałem. Pamiętaj, że pierwsze krypto kupowałem ponad rok temu - gdzie wtedy bitcoina można było mieć za 6500$ czy ethereum za 115$. Jakie są ceny teraz - można sobie sprawdzić Smile


RE: Emerytura do 30tki - yellowx - 14-04-2021 23:15

Powodzenia Smile


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 16-04-2021 19:56

Piątkowe podsumowanie.

Większość krypto przerzuciłem na Atomic Wallet. Prowizje zjadły mi kilkadziesiąt dolarów, ale przynajmniej wiem że środki na tym portfelu są bezpieczniejsze niż np na BitBayu.

Niecałe 700 TRX, których nie widać, wrzuciłem w staking czyli kryptolokatę, jakby ktoś nie wiedział. 5% rocznie może dupy nie urywa, ale skoro i tak krypto sobie leżą i nie zamierzam ich sprzedawać to niech sobie przynajmniej rosną.

Tradycyjnie jedne z największych wzrostów załapał królewski duet czyli Bitcoin wraz z Ethereum. Oprócz tego ładnie poszedł do góry Litcoin, Dash i oczywiście nie sposób nie wspomnieć o zwycięzcy czyli Ripple, którego tylko żałuję że nie miałem więcej.

[Obrazek: 16i8ZJe.png]

Na BitBayu zostawiłem sobie takie krypto jak BCC, BSV, SUSHI, UNI, LUNA itd.

[Obrazek: bmiuJjU.png]

eToro zielone jak wzgórza na Maderze.

[Obrazek: qEKoSAY.png]

Posiadam jeszcze trochę krypto i akcji na Revolucie, ale to są akurat środki które będę za 2-3 miesiące wyciągał.

Screenu z Paraiby nie wrzucam, bo nic tam się nie zmieniło.
Mam tam 1129$, które po zamknięciu kont, wylądują na portfelu w formie btc.

Mintos bez zmian. Na Finaxie zarobiłem 1 euro, heh.

Na pewno nie namawiam nikogo do takiego "stylu" oszczedzania oraz inwestowania, bo mimo iż aktualnie daje on bardzo dobre rezultaty, jest po prostu ryzykowny i wymaga wielu wyrzeczeń.

Gdybym zarabiał w takim tempie jak w ciągu ostatnich miesięcy to byłbym w stanie osiągnąć całkiem niedługo cel postawiony w tytule. Ale mam też inne cele - a żyje się tylko raz. Tak czy inaczej widzę siebie na emeryturze w bardzo młodym wieku.

Pandemia pokrzyżowała mi dziesiątki planów, ale to właśnie dzięki niej jestem w najlepszej, w swoim życiu, sytuacji finansowej. Także pod tym względem nie mogę narzekać.

A w weekend jak znajdę czas to pobawię się w airdropy. Spokojnego piątku życzę.


RE: Emerytura do 30tki - jan1989 - 17-04-2021 22:07

Powodzenia


RE: Emerytura do 30tki - SkyTouch - 18-04-2021 15:35

Dobrze się to prezentuje, dobra dywersyfikacja, przyjemnie się czyta, powodzenia!


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 18-04-2021 20:37

Dzięki panowie.


RE: Emerytura do 30tki - dzemba - 19-04-2021 13:41

Musze wziąć dupę w troki XD uciekasz mi jak Nigeryjczyk przed lwem.

Inwestowałeś coś w jakieś bezpieczniejsze aktywa niż akcje growth i crypto?


RE: Emerytura do 30tki - qwertybsk - 20-04-2021 16:30

Siema, polecisz refa coś gdzie można wrzucić pieniądze? zarobek mniej istotna sprawa, najważniejsze żeby sobie tam siedziało bezpiecznie ... co tydzień chcę wrzucać w jakąś skarbonkę Huh

pozdrawiam