Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emerytura do 30tki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Emerytura do 30tki (/Temat-Emerytura-do-30tki-167883)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23


RE: Emerytura do 30tki - Admin - 22-07-2020 08:17

(02-07-2020 21:55)pshemko666 napisał(a):  Dla mnie zysk na Paraibie to suma dziennych naliczeń Smile
Jeszcze nic nie wypłaciłem, więc określam to jako "potencjalny zysk".

Przykładowo, to naliczenie z mojego głównego konta:

[Obrazek: WENkSBO.png]

A gdyby ktoś się zastanawiał, w co można zainwestować:

[Obrazek: 0lzOO2j.png]

[Obrazek: v8VsvCX.png]

inwestować to trezba było 3 miesiące temu jak była po 1600 a nawet przez moment 1450 Tongue wczoraj za 1840 bylo, dziś już przy 1860 lata ;o
mi sie prawie w dolek koronowy udalo wstrzelic po 3 msc mam 25%+, szkoda tylko że wielkość inwestycji nie taka jaką bym chciał, dziś na górce mam mieszane uczucia z inwestycją...


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 22-07-2020 13:25

(22-07-2020 04:08)danoneksss napisał(a):  
(20-07-2020 18:19)pshemko666 napisał(a):  W czerwcu było to 13,27%, natomiast całościowo 10,7%

Wliczając w to niespłacone pożyczki, o których wspominałeś czy bez uwzględnienia ich?

Nie. Liczę na spłatę 2 z nich w ciągu najbliższych 2-3 tygodni. Jeśli tak się nie stanie to będę musiał to wpisać jako stratę. Jeśli dojdzie do spłat, zostanie mi tylko 1 niespłacona na kwotę 100 zł.

(22-07-2020 08:17)Admin napisał(a):  inwestować to trezba było 3 miesiące temu jak była po 1600 a nawet przez moment 1450 Tongue wczoraj za 1840 bylo, dziś już przy 1860 lata ;o
mi sie prawie w dolek koronowy udalo wstrzelic po 3 msc mam 25%+, szkoda tylko że wielkość inwestycji nie taka jaką bym chciał, dziś na górce mam mieszane uczucia z inwestycją...

Mimo wszystko, ze złotem chcę się jeszcze trochę wstrzymać.
A jeśli nie fizyczne to chociaż sobie zainwestuję w nie na giełdzie Smile


A ja chciałbym zwrócić uwagę na coś co już mnie spotyka 4. raz w ciągu miesiąca. I przy okazji przestrzec. Nie wiem czy to komuś z was się to przydarzyło, natomiast opiszę sytuację - być może dzięki temu pomogę komuś nie-zostać oszukanym.
Mianowicie chodzi o Allegro. Gdy wystawiłem iPhony na sprzedaż to zaczęli do mnie pisać ludzie z UK (albo podający się za takich) i każdy z nich wyrażał wielkie zainteresowanie telefonem. Od razu była prośba o nr konta i koszt wysyłki do UK. No i po dogadaniu się, na maila przychodziło mi rzekome potwierdzenie z brytyjskiego banku, że został wykonany przelew na moje konto. Później mail od kupującego z adresem i prośbą o wysłanie przedmiotu. Oczywiście, żaden przelew na moje konto nigdy nie docierał. Ku przestrodze Smile


RE: Emerytura do 30tki - Admin - 23-07-2020 09:56

@up

z dziś rana
1 887,15 USD/uncja
+0,87% 16,35
ZŁOTO
masakra


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 23-07-2020 15:56

Rolleyes

Rzeczywiście masakra.


Udzieliłem dzisiaj 2 pożyczek na Finansowo. Mam już taką bazę pożyczkobiorców, którzy jak potrzebują pieniędzy to albo mi podsyłają od razu swój wniosek albo specjalnie dla mnie tworzą wnioski prywatne. Spoko sprawa, bo oni wiedzą że nie będzie żadnego problemu z mojej strony, a ja po kilku transakcjach też już mam do nich pewnego rodzaju zaufanie - zawsze dostanę zwrot szybciej i to z ładnym bonusem.
W przyszłym tygodniu zainwestuję trochę w kryptowaluty.

[Obrazek: MNv17Mm.png]

[Obrazek: gUhz8Qk.png]


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 26-07-2020 15:20

Jak już jesteśmy w temacie surowców... Miedź urosła 50% w ciągu 4 miesięcy.

Cytat:Korekta cen miedzi nie jest wykluczona. Po korekcie ceny mogą dalej rosnąć z powodu niskich zapasów. Oczekuję, że pod koniec roku poziom miedzi będzie wyższy.

[Obrazek: loPOV6v.png]


Niedługo spodziewam się zwrotu z podatku + premii w pracy, więc będzie trzeba nakupować trochę akcji Smile


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 26-07-2020 20:39

Tak to ja mogę kończyć każdy tydzień Cool

[Obrazek: W3gAYyy.png]


PS Bitcoin dzisiaj na kilka minut przebił 10k $.


RE: Emerytura do 30tki - Jnvestor - 27-07-2020 09:37

Chyba się skuszę na to Finansowo.
Wiesz może dokładnie jak to jest z podatkiem od zysków z tego?
Szukałem informacji i niby 19% podatku, nie można też odliczyć niespłaconych pożyczek jako koszt. Czy to prawda?


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 27-07-2020 10:43

Jasne, spróbuj.

Z podatku się jeszcze nie rozliczałem, także nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie ze strony praktycznej.


RE: Emerytura do 30tki - pshemko666 - 02-08-2020 17:17

Lipiec był zdecydowanie spokojniejszym miesiącem jeśli chodzi o inwestowanie - było to spowodowane głównie urlopem. Aktywny byłem właściwie tylko na Finansowo - udzieliłem 4 pożyczek na kwotę 650 pln. Z pozostałych źródeł, musiałem liczyć wyłącznie na dochód pasywny.

A więc tak:
Łącznie na wszystkich kontach na Paraibie mam 709,56 $. Miesiąc temu była to kwota 657,16 $, tak więc czysty zysk tutaj wyniósł 52,4 $.

Tak się prezentuje obecnie mój portfel kryptowalut.

[Obrazek: 5pQUnkF.png]

Wartość samego btc to około 900 pln. Niezły z niego świr.

[Obrazek: Blk8v2l.png]

Na dniach będę robił większe zakupy - dokupię trochę tego krypto, które mam aktualnie + zainwestuję w kilka innych.

Na Mintosie jak była lipa, tak i jest.
Czekam aż będę miał dostępne środki i od razu wypłacam.

[Obrazek: 455niUD.png]

Na NNTFI24 sprzedałem wszystkie fundusze. Zarobiłem na nich oszałamiające 3,15 pln Undecided

Na eToro zielono. Zysk 31,01 $

[Obrazek: aC9XYEP.png]

Na Finansowo wpadło mi 225,53 pln zysku.

Udało mi się też sprzedać smartfona, którego kupiłem na allegro. Zysk 90 pln

Łącznie zarobiłem około 630 pln.


„Trzy najbardziej szkodliwe nałogi to heroina, cukier i miesięczna pensja”.
Nassim Nicholas Taleb


RE: Emerytura do 30tki - Nayeb - 03-08-2020 18:05

Wypowiem sie bo Ci smutno będzie tak samemu do siebie pisać Sex Ahoj
Jak czasem patrzę na twoje etoro to z zazdrością, nie wiem w co inwestujesz ale od początku widzę dzikie osiągi jak na taką sumkę także winszuję i mam nadzieje będziesz wiedział kiedy oderwać kuponik i wbić się w co innego
Za krypto natomiast nagana, nie inwestuj tam dużo bo się zdziwisz jak hossa się skończy

Sam miałem 2 cudowne zyski w poprzedni week na etoro oraz potem częściowy spadek jak zakładałem a dziś znów odbitka, na szczęście tamte 2 strzały były zamknięciem a to co podryfowało korektą w dół zaczyna się odbijać ale nie ważne nie będę się tu rozpisywał bo postąpiłem niczym pijany King Bruce Lee karate mistrz i przez przypadek zrobiłem zyski 49,5% , dobrze że nie z minusem przed Tongue

Szukam jakiejś nowej inwestycji i będę się starał głębiej wejść też w finansowo
Ostatnio nie mam energii do tego i wykonuje leniwe ruchy ale zaczał mi się urlop to i niebawem może zacznę działać

Gratuluje zysków i życzę powodzenia Huh