Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? (/Temat-Gdzie-moge-tanio-przedluzyc-domene-pl-167838)

Strony: 1 2


Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - kariolmax - 06-05-2020 11:20

Witam Was serdecznie,
zbliża się termin, w którym muszę przedłużyć moją domenę ".pl". Obecnie mam ją w home.pl ze względu na ubiegłoroczną promocję, gdzie kosztowała ona grosze. Gdzie najlepiej ją przenieść, aby przedłużenie nie kosztowało 123zł jak w home?

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam!


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - Hoolig4n - 06-05-2020 11:25

polecam az.pl Smile


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - unluckyunit - 06-05-2020 11:30

ja polecam ovh 44,99 PLN netto

jeszcze dodam, że z tego co kojarzę to przenosząc domene z home.pl musisz się uzbroić w cierpliwość - proces trwa dłużej niż u innych uslugodawców


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - itmaster - 06-05-2020 11:59

W seohost.pl masz przedłużenia domen .pl jeszcze taniej niż w ovh, bo zaledwie 49,45 zł brutto.

Natomiast jeśli kupiłeś domenę w promocji za przysłowiową złotówkę, zerknij w regulamin promocji. Prawdopodobnie będziesz musiał przedłużyć chociaż raz u nich na kolejny rok, bo inaczej mogą Cię obciążyć dodatkowymi kosztami jak dokonasz transferu w okresie promocyjnym którym kupiłeś domenę. Takie stosują kruczki z tymi domenami za 0 lub 1 złSmile


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - kariolmax - 06-05-2020 12:50

Dzięki za pomoc, niestety nie mogę znaleźć regulaminu promocji, ale podczas rozmowy z konsultantem zapytałem o koszt transferu w przypadku tej konkretnej domeny i odpowiedział, że jest to bezpłatne. Jeśli to prawda, bardzo fair z ich strony.


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - rachman - 06-05-2020 12:54

Chyba już nie można stosować zapisu o przymusie przedłużenia ale nie chcę wprowadzać w błąd. Raczej można przenosić domeny bez obowiązku przedłużania niemniej warto dopytać bo tu też można to zrobić ale nie za szybko Wink


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - itmaster - 06-05-2020 12:56

No jeśli bezpłatnie to dawaj transfer, gdzie rocznie będziesz miał dużo taniej.


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - unluckyunit - 06-05-2020 13:40

w kei była taka promocja z dwa lata temu, że domena na rok za złotówke i też doszukiwałem się kruczków, ale po roku domene można było przenieść więc chyba firmy już od tego powoli odchodzą


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - thomasward - 06-05-2020 13:43

kru.pl ma tanio, coś koło 50 zł.


RE: Gdzie mogę tanio przedłużyć domenę .pl? - radek0389 - 06-05-2020 14:05

(06-05-2020 11:25)Hoolig4n napisał(a):  polecam az.pl Smile

Pamiętam, że w az przedłużenie domeny .pl było po 123 zł, jeśli nic się nie zmieniło, to dlaczego akurat ich polecasz? Gdzie tu logika taniego przedłużenia?