Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Spamowanie postem na grupach facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Spamowanie postem na grupach facebook (/Temat-Spamowanie-postem-na-grupach-facebook-167828)



Spamowanie postem na grupach facebook - Pawlak093 - 05-05-2020 17:46

Cześć.

Chcę napisać post na wbranych grupach facebook do których należę (50+) (rozpocznik dyskusję + 6 zdjęć). Da rade to zrobić jakimś botem czy sposobem abym nie otwierał każdej grupy z osobna i każdy post z osobna na niej pisał? Zajmuje mi za dużo czasu...


RE: Spamowanie postem na grupach facebook - transformice100 - 05-05-2020 17:55

Jarvee możesz spróbować (wydaje mi się, że posiada taką opcję), ale wstawienie 50 postów w jednym czasie w moich oczach skutkuje wyłącznie jednym. Najlepiej robić to ręcznie z rozkładem np. 8 postów rano, w południe itd.


RE: Spamowanie postem na grupach facebook - Pawlak093 - 05-05-2020 18:06

(05-05-2020 17:55)transformice100 napisał(a):  Jarvee możesz spróbować (wydaje mi się, że posiada taką opcję), ale wstawienie 50 postów w jednym czasie w moich oczach skutkuje wyłącznie jednym. Najlepiej robić to ręcznie z rozkładem np. 8 postów rano, w południe itd.
$ 29.95 /month Sad


RE: Spamowanie postem na grupach facebook - transformice100 - 05-05-2020 18:16

Masz 5 dni trial bez konieczności podawania karty. A więc jeśli nikt nie zaproponuje jakiejś alternatywy to po prostu co 5 dni robisz sobie reinstall czyszcząc cały cache jaki pozostawił po sobie program i 5 dni masz na nowo na nowym adresie e-mail Wink Hacker Jerk2