Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzacja strony - pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Monetyzacja strony - pomoc (/Temat-Monetyzacja-strony-pomoc-167810)



Monetyzacja strony - pomoc - osk4rr - 04-05-2020 17:38

Hej,

posiadam strony internetowe na bezpłatnych szablonach WP pod pewną niszę. Generuję bardzo duży ruch i spore zarobki poprzez gotowe programy ale chcę spróbować z sub sms.
Potrzebuję dodać sub sms pod konkretny przycisk na stronie. Klient klika przycisk i wtedy wyskakuje mu info co ma zrobić żeby przejść dalej.

Czy jest to możliwe? Jeśli tak to w jakim serwisie? Działam na firesub i mylead.

Z góry dziękuję za pomoc Smile


RE: Monetyzacja strony - pomoc - Dante_/ - 04-05-2020 18:20

@[osk4rr] W obydwu sieciach masz opcję zablokowania treści na stronie:
FireSub - Gateway
MyLead - Content Locker


RE: Monetyzacja strony - pomoc - osk4rr - 04-05-2020 18:38

(04-05-2020 18:20)Dante_/ napisał(a):  @[osk4rr] W obydwu sieciach masz opcję zablokowania treści na stronie:
FireSub - Gateway
MyLead - Content Locker

Wiem ale nie chce content lockera na cala strone od razu. Chce zeby wyskoczylo okienko jak klient kliknie dany przycisk na stronie. Jest taka opcja? Smile


RE: Monetyzacja strony - pomoc - Dante_/ - 04-05-2020 18:51

@[osk4rr] To jest kwestia skryptu, ale możesz zrobić to w inny sposób, a dokładnie to tak, że naduszenie przycisku spowoduje przekierowanie na podstronę i na tej podstronie będzie Content Locker.

@Edit
Możesz poprzeglądać zagraniczne fora odnośnie "Content Locker load on click".