Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+--- Wątek: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX (/Temat-Platforma-beta-IOI-gdzie-mozna-zdobyc-dziennie-1400TRX-167767)



Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - PokazujeJak - 01-05-2020 11:11

Trox robi duzo i działa a różnych płaszczyznach jednocześnie.
15.04 oficjalnie uruchomienie !
Aktualnie wyszła platforma beta projektu IOI game.
Link do projektu:
https://ioi-game.com/


Co to za platforma?
Platforma to "most lączący swiat gier i kryptowalut". Na platformie możemy obstawiać wzrosty kryptowalut i brać udział z innymi użytkowanikami w wysciagach gdzie nasze obstawienie jest samochodem na torze wyścigowym.

Ale po co to i jaki jest cel?
Celem jest nauka od lepszych grania na giełdzie poprzez zabawe i możliwość zarobienia podczas tej gry.

Jak to wyglada w praktyce?
Aktualnie co 3 min jest darmowy wyscig gdzie można zgarnąć 50 TRX za pierwsze miejsce ( lub podział tej sumy jesli bedziemy z kims na rowni ).
Była teraz kilu dniowa przerwa techniczna gdzie gra nabrała plynnosci a liczba uzytkowników znacząco wzrosła, w darmowych wyscigach bierz udział aktualnie po 40/100 osób.
Do wyboru mam kilka rodzajów wyscigow darmowy jest tylko jeden co 3 min a stawka 50 TRX. Kolejny gdzie płacimy 10 TRX za wystartowanie ale nagroda juz 1000TRX.
Wyścigi są rowniez na 24h.

Jak wygląda obstawianie?
Wybierając opcje gry mamy przez soba opcje wyboru. Mamy 100 jednostek które możemy rodzielić na rozne kryptowaluty i one są naszym paliwem. Po obserwacjach zauwayzłem ze wiekszosc wygrywa obstawiajac wszytsko na jedną kryptowalute (z matematycznego puunktu mniej zmiennych = wieksza szansa ) ale jako gracz na giełdzie wiadomo....

Przed aktualizacja była informacja ze od maja mają ruszyć wypłaty TRX z kont wieć na dniach bym spodziewał sie takiej informacji.

Tutaj moj link dzieki którym możecie sprobować swoich sił :

https://beta.ioi-game.com/user/referral/PokazujeJak1216971

Powodzenia, w razie pytań służe pomocą Big Grin


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - Nayeb - 04-05-2020 03:43

Dupy nie urywa ale jak popatrzeć na to że konkurencja póki co malutka to można czasem coś wygrać i zainwestować potem w jakiś meczyk o 1000 lub 10k, pomaniacząc trochę. Ja wyrwałem 100 prawie 200 TRX.
Ale nie ukrywam troche mnie wciągło i przysiedziałem Tongue
Początek trudny bo nie wiesz o co chodzi.

Dzięki za linka


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - PokazujeJak - 04-05-2020 11:33

Racja , u mnie juz 500 TRX, minusem darmowych wyscigow jest podział nagród, wygrywa tylko pierwsza osoba wiec zajmujac drugie miejsce zostajemy bez niczego Sad


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - Granger19 - 06-05-2020 03:36

Ciekawie się zapowiada, zobaczymy jak wyjdzie cały projekt. Aktualnie strona zawiszona z powodu konserwacji.


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - PokazujeJak - 06-05-2020 10:06

Wszystkio co zwiazane z Sunem ostatnio zawala jakos... No no zartuje, prace miały sie zakonczyc o 14 30 a twrwaja dalej, ostatnia przerwa rowniez przeciaganeła sie o kilka dni wiec i w tym przypadku trzeba byc cierpliwym. Projekt wyglada naprawde dobrze a w tym czasach mysle ze warto zdobyc w tak banalny sposob TRXy.


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - Mistrz Gier - 09-05-2020 02:50

Poszło z refa, jako ze bukmacherka to mój konik, a tenis obecnie wstrzymany to się pobawię Big Grin


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - PokazujeJak - 09-05-2020 17:19

Nagrody zostały zmniejszone ale ja dalej gram i czasem wpadaja coiny


RE: Platforma beta IOI gdzie można zdobyć dziennie 1400TRX - PokazujeJak - 24-05-2020 21:38

Juz można wypłacać z platformy, sprawdzałem i wyplata dochodzi w dosłownie minute (jedna wypłata na 24h)