Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dualmine - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dualmine (/Temat-Dualmine-167751)



Dualmine - unreality1402 - 30-04-2020 08:47

[Obrazek: 970x250.png]

Dualmine to bardzo dobra kopalnia kryptowalut działająca od 2018 roku. Oferuje kopanie większości topowych walut takich jak BTC, ETH, LTC, BCH, DASH, DOGE, ZCASH, MONERO oraz własny token kopalni CRT (Cryptonits) możliwy do handlu na giełdzie dualex.io należącej do DualMine.

[Obrazek: DualMine0-1024x503.jpg]

Kopalnia jako bonus rejestracyjny przyznaje nam 100GH/z mocy obliczeniowej dla kopania BTC. Bardzo często organizuje promocje które pomnażają naszą siłę obliczeniową od zakupionego pakietu. Najczęściej oferowaną promocją jest „x6” co działa na tej zasadzie że otrzymujemy 6 kontraktów działających równocześnie dla wybranej przez nas kryptowaluty.

[Obrazek: DualMine1-1024x214.jpg]

Kopalnia bardzo dobrze oceniana na branżowych portalach oraz zbierająca same dobre opinie na Trustpilot co tylko potwierdza dobrą renomę kopalni

Ja sam zakupiłem dla testu kontrakt za 10$ co dało 6 kontraktów po około 150 GH/z na BCH

[Obrazek: DualMine2-1-1024x460.jpg]

Na BCH minimum do wypłaty to 0.04 a wykopanie takiej kwoty zajęło 3 miesiące. Wypłata pomniejszona o prowizję dotarła na mój portfel w 48 godzin.

[Obrazek: DualMine3-1024x210.jpg]
[Obrazek: DualMine-1024x487.jpg]

CZYSTY LINK

REFLINK



RE: Dualmine - wasda - 30-04-2020 12:28

https://zarabiam.com/Temat-Dualmine-cloudmining-za-free-dla-kazdego-162351

dubel


Dualmine - Majka - 30-04-2020 13:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.