Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
KOTPREZES - cwany kociak ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: KOTPREZES - cwany kociak ! (/Temat-KOTPREZES-cwany-kociak-167741)



KOTPREZES - cwany kociak ! - EfectiveWork - 29-04-2020 16:27

Witajcie !

Chciałbym zgłosić a raczej ostrzec przed użytkownikiem o nazwie: kotprezes. O to jego profil: https://zarabiam.com/User-kotprezes-125666

Sugerowałem się oczywiście nazwą użytkownika, którą operuję na czacie i serwisie MyLead oraz wszędzie korzysta z tego samego avatara.

Odezwał się do mnie na czacie MYLEAD ponieważ szukałem osoby, która byłaby w stanie udzielić mi paru wskazówek w sprawie FB ADS. Oczywiście skontaktowaliśmy się na telegramie i zaczęła się rozmowa. Gość oczywiście aby mi pokazać jak biegły jest w te klocki stworzył dla mnie LP, wykupił domenę itp, po prosił o linki afiliacyjne do moich kampanii z mylead. Nigdy tego nie robię, ale przesłałem mu 150 zł na to aby ruszył reklamę FB ADS. Następnie na swoim firmowym koncie na którym zawsze odpalał reklamy miał mi pokazać na co zwracać uwagę itp (ogólnie nie mam dużej wiedzy na ten temat)

I wtedy zaczęły się problemy. Kampania nie chciała zostać zaakceptowana. Czekałem 2 dni na to aż reklama zostanie zaakceptowana ponieważ był weekend, no ale nie została zaakceptowana. Oczywiście powiedziałem, że dłużej czekać nie będę i że chce zwrot moich 150 zł. Oczywiście zaczęła się gadka, że nie ma tyle obecnie na koncie, że musi zrobić wpłatę do banku i ustaliliśmy, że pieniądze zostaną oddane dzisiaj czyli 29.04.2020 do godziny 16. Oczywiście na koncie nic nie ma, na telegramie się nie odzywa, na smsy i telefony nie reaguje Smile

Heh pal licho z tymi 150 zł bo jestem sam sobie winien, ale chciałbym zaznaczyć i poinformować Mylead jakie osoby u nich zarabiają Smile Oczywiście poinformowałem jedną osobę z supportu, ale dla nich najważniejsze jest że dla firmy MyLead zdobywa leady Smile No cóż każdy orze jak morze Smile

Oczywiście rozmowę z telegramu mogę w każdym momencie administracji przesłać Smile


Pozdrawiam


RE: KOTPREZES - cwany kociak ! - Hybrid1990 - 29-04-2020 16:35

@[kotprezes] halo, zgłoś się.
Ostatnia wizyta w lutym, raptem kilka godzin online na forum, może @[MyLead.pl] pomoże się z nim skontaktować?


RE: KOTPREZES - cwany kociak ! - EfectiveWork - 29-04-2020 17:02

Faktycznie hybrid nie jestem w stanie stwierdzić na 100 % że to ten użytkownik, którego wymieniłem na wstępie tematu ponieważ sugerowałem się nickiem jaki posiada na MyLead, który ze mną się kontaktował.


RE: KOTPREZES - cwany kociak ! - MyLead.pl - 29-04-2020 17:26

Cześć @[EfectiveWork],
bardzo przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Pragnę jednak Cię poinformować, że MyLead nie jest portalem transakcyjnym - nie autoryzujemy zakupów pomiędzy użytkownikami, ponieważ nie takie jest nasze zadanie. Wyjątkiem są oficjalne współprace z mentorami, pokroju Czaqa, mysca i Lanserka, które jawnie polecamy.

Starając się jednak Ci pomóc odezwałem się poprzez prywatną wiadomość na MyLead do kotprezes z prośbą o skomentowanie tej sytuacji i doprowadzenie do wyjaśnienie jej. Mam nadzieję, że tak też się stanie.

Z pozdrowieniami, Bartek, MyLead.


RE: KOTPREZES - cwany kociak ! - EfectiveWork - 29-04-2020 20:17

Ok Smile


RE: KOTPREZES - cwany kociak ! - kotprezes - 30-04-2020 07:22

kasa zwrócona dzisiaj rano ekspresem, użytkownik mocno się pospieszył miałem wypadek losowy tak czy inaczej kasa jest zwrócona, nie miałem zamiaru go oszukać.


RE: KOTPREZES - cwany kociak ! - EfectiveWork - 30-04-2020 08:18

Potwierdzam kasa zwrócona z opóźnieniem ale zwrócona.


KOTPREZES - cwany kociak ! - Hybrid1990 - 30-04-2020 08:38

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.