Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania w internecie po latach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania w internecie po latach (/Temat-Powrot-do-zarabiania-w-internecie-po-latach-167725)

Strony: 1 2


Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 28-04-2020 11:33

Cześć wszystkim!

W internecie już trochę pieniędzy zarobiłem.
Zacząłem w freebizie, później przekształcili się w leadmore i tam zarobiłem najwięcej.
Jednakże moją metodę było promowanie na FB, co z miesiąc na miesiąc coraz gorzej działało i w końcu byłem zmuszony szukać czegoś innego.
Wtedy trafiłem na ewhoring, gdzie przez głupie szczęście zarobiłem naprawdę ładne pieniądze, ale moja nisza po roku też się rozleciała i tak się zakończyło moje zarabianie w sieci.
Było to 2 lata temu.
Od tego czasu wziąłem ślub, urodził mi się syn, a ja pracuję na etat, w firmie, którą jakbym mógł, to bym spalił w proch Xpokerface

Potrzebuję sobie dorobić. Nie liczę tak jak niektórzy na pierwszy milion w 2 lata, czy 100tyś w miesiąc. Mówię o "mniejszych" pieniądzach typu 2-3k miesięcznie przy zachowaniu mojej obecnej pracy (przynajmniej na razie).

Jakie mam pomysły? Chcę zobaczyć jak ewoulował rynek sms premium, poczytać więcej o ewhoringu, poszukać dobrych poradników i może znaleźć jakiegoś mentora, który wyciągnie mnie z tego bagna.

Plany? Chciałbym do końca roku odłożyć czysto-internetowe 10000zł.
Dlaczego tyle, a nie mniej? Planuje przeprowadzkę z żoną i dzieckiem na początku następnego roku i taka drobna sumka ładnie by nam pomogła, żeby ogarnąc nowy początek.

Co mam do dyspozycji? Dużo starych kont FB z dużą ilością (kilkadziesiąt tysięcy łącznie) prawdziwych znajomych z Polski. Jak to wykorzystać? Jeszcze nie wiem.

Także teraz jestem tutaj - witam was serdecznie i liczę na owocną współpracę. Heart


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - dzemba - 28-04-2020 12:53

Powodzenia Smile I dawaj zakład kto pierwszy zdobędzie 10k z internetu, co do przedmiotu zakładu Smile Wygrany wybierze stopkę przegranemu na miesiąc (w ramach przyzwoitości oczywiście).


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 28-04-2020 13:29

(28-04-2020 12:53)dzemba napisał(a):  Powodzenia Smile I dawaj zakład kto pierwszy zdobędzie 10k z internetu, co do przedmiotu zakładu Smile Wygrany wybierze stopkę przegranemu na miesiąc (w ramach przyzwoitości oczywiście).

Musiałbym mieć jakikolwiek start, a zaczynam od zera, także podejrzewam, że wygrasz bez problemu Big Grin


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - jarekxD - 28-04-2020 22:02

W sumie ja też bym mógł spróbować z konkursikiem 10k. Oprócz aktualnej wiedzy w zasadzie nic innego nie mam, a przez ostatnie kilka miesięcy nie zarobiłem ani grosza z neta.

ps. powodzenia Wink


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - dzemba - 29-04-2020 10:01

To dawajcie (jarekxD, Szary-Wilku i inni chętni) wyścig, i nie ma że boli, to ma być motywacja a nie igrzyska śmierci Tongue
Start -> 1 maja
Stop -> wygranie kogokolwiek
Warunki -> pieniądze zebrane za pomocą internetu (zlecenia, ppa, giełda, afilacja, YT i tym podobne)
Nagroda-> szacunek ulicy i piwo jak się kiedyś może spotkamy na zjeździe Smile


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Madara Uchiha - 29-04-2020 11:42

Jak coś to się też mogę dołączyć do konkursu Smile


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 29-04-2020 19:52

Chłopaki, zamiast się ścigać można współpracować xD

Ja na obecną chwilę -200zł, bo kupiłem poradnik, który okazał się bardzo dobrym zakupem, bo dowiedziałem się w nim o kilku fajnych sposobach i stronach, o których wcześniej nie wiedziałem.

Jutro rano powoli tworzę wszystkie konta pod niszę i mam nadzieję, że te 2 stówki mi się zwrócą w ciągu 2-3 dni.


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - dzemba - 29-04-2020 21:35

Nie szkoda Ci tych 200 pln? Za to byś miał dwa hostingi i kilkanaście domen na rok (takie po 1 pln) Smile poligon do nauki i miejsce do zarabiania na dłuuugi okres. Może to błędne przekonanie, ale uważam że całą treść tych poradników znajdziesz po prostu przeszukując internet sam.


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - Szary-Wilku - 30-04-2020 05:58

(29-04-2020 21:35)dzemba napisał(a):  Nie szkoda Ci tych 200 pln? Za to byś miał dwa hostingi i kilkanaście domen na rok (takie po 1 pln) Smile poligon do nauki i miejsce do zarabiania na dłuuugi okres. Może to błędne przekonanie, ale uważam że całą treść tych poradników znajdziesz po prostu przeszukując internet sam.

O metodzie, o której myślę, nie będę potrzebował żadnych domen, a 39 stron poradnika z dodatkowymi sposobami zarabiania w dziedzinie, która mnie interesuje, na pewno okażą się pomocnę. Myślę, że koszt się zwróci bez problemu w jeden dzień jak tylko zacznę.


RE: Powrót do zarabiania w internecie po latach - zkszks - 01-05-2020 11:58

Co to za poradnik? Możesz podać więcej informacji? Ewentualnie podesłać jakiegoś linka.