Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Weryfikacja podczas zakładania konta FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Weryfikacja podczas zakładania konta FB (/Temat-Weryfikacja-podczas-zakladania-konta-FB-167715)



Weryfikacja podczas zakładania konta FB - dawidkt149 - 27-04-2020 17:53

Cześć,
Jest może jakiś sposób na ominięcie weryfikacji przy zakładaniu kont na fb.
Próbowałem na vpn firefox portable czysciłem cache nawet na przeglądarce tor próbowałem zakładać konta i zawsze wyskakuje mi weryfikacja telefoniczna... Angry

Macie może jakiś sposob na zakładanie multikont fb czy zostaje mi tylko kupowanie kont ? Sad


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - mysc - 27-04-2020 18:14

Od weryfikacji telefonicznej się nie ucieknie, ona prędzej czy później i tak wpadnie. Po prostu ją przejdź: http://smspva.com/

.


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - dawidkt149 - 27-04-2020 19:06

Tak tylko u mnie weryfikacja występuje Od razu na każdym świeżo zrobionym koncie nie mogę nawet email zweryfikować bo Od razu mi weryfikacja sms wyskoczy a jak zweryfikuje sms to nie mogę dodawać znajomych bo pisze żebym dodawał osoby ktore które znam...

Przy zakładaniu konta Od razu mi wyskakuje weryfikacja sms ...


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - mysc - 27-04-2020 19:16

To oznacza, że wpadłeś w filtr. Może się tak zdarzyć.. wysłałem Ci w PW instrukcję wyjścia. Jednak na niewiele się to zda, bo nawet po założeniu konta bez weryfikacji SMS -> ona i tak wpadnie w ciągu kilku dni i trzeba będzie ją przejść.

Losowych znajomych nie można zapraszać tak czy siak. Jeśli będziesz tak robił - dostaniesz bana. Na fake kontach trzeba nakłaniać innych do wysyłania zaproszenia Tobie Smile


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - cidd3n - 04-05-2020 12:40

(27-04-2020 19:16)mysc napisał(a):  To oznacza, że wpadłeś w filtr. Może się tak zdarzyć.. wysłałem Ci w PW instrukcję wyjścia. Jednak na niewiele się to zda, bo nawet po założeniu konta bez weryfikacji SMS -> ona i tak wpadnie w ciągu kilku dni i trzeba będzie ją przejść.

Losowych znajomych nie można zapraszać tak czy siak. Jeśli będziesz tak robił - dostaniesz bana. Na fake kontach trzeba nakłaniać innych do wysyłania zaproszenia Tobie Smile

Wyślesz mi też? Mam podobny problem, nawet na internecie z telefonu i innych przeglądarkach.


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - PsychoBrew - 12-05-2020 12:14

Cytat:Wyślesz mi też? Mam podobny problem, nawet na internecie z telefonu i innych przeglądarkach.

mam to samo niestety


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - mojnick69 - 12-05-2020 16:49

Też chętnie się dowiem


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - vky - 12-05-2020 17:03

może kolega napisze poradnik? Smile


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - eseles - 12-05-2020 18:26

Poczytaj o tym moze tu jest problem https://bezpieczny.blog/co-to-jest-odcisk-palca-przegladarki/


RE: Weryfikacja podczas zakładania konta FB - pray for me - 23-01-2021 18:20

jeżeli ktoś miałby taki problem w przypadku telefonu to polecam w ustawieniach telefonu usunąć zapisane dotychczas dane z aplikacji facebooka, wyłączyć by nie działała w tle i ponownie włączyć.
co trzy konta ponownie wykonać i bez blokad