Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobic przekierowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zrobic przekierowanie (/Temat-Jak-zrobic-przekierowanie-167684)

Strony: 1 2


Jak zrobic przekierowanie - czabalo123 - 25-04-2020 11:27

Chodzi mi o to, że chciałbym przekierować z adresu linku (np : http://www.xyz.pl) aby bezposrednio po wpisaniu tego linku przechodzilo na strone programu afilacyjnego. Cos takiego jak skracacz linku tyle ze chce mieć swoją nazwe. Rozumiem, ze musze wykupic domene i hosting, ale co dalej >?


RE: Jak zrobic przekierowanie - itmaster - 25-04-2020 11:49

Tak, musisz mieć wykupiony hosting(choć niekoniecznie) i domenę.

Następnie wrzucasz przekierowanie np. przez .htaccess do folderu do którego odnosi się Twoja domena na hostingu.

Tak to może wyglądać to przekierowanie:

Kod:
RewriteEngine On

Redirect 307 / https://reflink.pl/?ref=1111

Czyli że po wejściu na twoją domenę ma od razu przekierowywać na stronę afiliacyjną.


RE: Jak zrobic przekierowanie - Hoolig4n - 25-04-2020 11:51

Nie musisz mieć hostingu. Większość dostawców domen ma wbudowaną opcję przekierowania (redirect) na konkretny link. Hosting jest w tym przypadku zbędny.


RE: Jak zrobic przekierowanie - itmaster - 25-04-2020 11:58

No w sumie racja, część hostingodawców oferuje takie przekierowania.

Z tym że mając swój hosting, można z jednej domeny zrobić więcej przekierowań.

Czy to robiąc subdomeny typu:

link1.xyz.pl
link2.xyz.pl
link3.xyz.pl

lub

xyz.pl/link1.html (lub .php)
xyz.pl/link2.html
xyz.pl/link2.html

i tak dalej. Gdy mamy samą domenę, to można jednocześnie przekierować, tylko na jeden reflink.


RE: Jak zrobic przekierowanie - czabalo123 - 27-04-2020 09:50

Wykupiłem domene na proserwer.pl i w zarządzaniu domenu jest zakładka przekierowanie ( Przekierowanie na adres URL.Jeżeli chcesz aby domena kierowała na zewnętrzny adres URL (np. na stronę facebooka) wybierz tą opcję i wpisz adres docelowy) wpisuje stronę na ktora ma przekierować i nie działa. Robię coś źle? czy muszę jeszcze cos zakupic ?


RE: Jak zrobic przekierowanie - rachman - 27-04-2020 10:22

A co Ci wywala. Domena kiedy zakupiona - ile czasu minęło od momentu zakupu do sprawdzenia czy działa.


RE: Jak zrobic przekierowanie - czabalo123 - 27-04-2020 10:41

Zakupiłem godzinę temu i od razu ustawiłem przekierowanie. Jak wpisuje w przegladarke to wyskakuje ze ta witryna jest nieosiagalna.
Wyskakuje "Ustawiono przekierowanie na adres xxxx) więc chyba powinno być ok. Lecz jest dalej tak jak pisalem wyzej.


RE: Jak zrobic przekierowanie - adi_hq - 27-04-2020 11:50

Musisz trochę poczekać aż domena się aktywuje wtedy wszystko zadziała


RE: Jak zrobic przekierowanie - rachman - 27-04-2020 12:52

Strona musi się rozpropagować po sieci. Trwa to do 72h ale standardowo podają do 24h. Zazwyczaj trwa to krócej...


RE: Jak zrobic przekierowanie - VendeN - 30-04-2020 19:45

(27-04-2020 10:41)czabalo123 napisał(a):  Zakupiłem godzinę temu i od razu ustawiłem przekierowanie. Jak wpisuje w przegladarke to wyskakuje ze ta witryna jest nieosiagalna.
Wyskakuje "Ustawiono przekierowanie na adres xxxx) więc chyba powinno być ok. Lecz jest dalej tak jak pisalem wyzej.

Poczekaj, aż się wszystko przekieruje w teorii powinno to potrwać do 24h, ale zazwyczaj trwa krócej.