Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reput za klik w link - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Refback (/Forum-Refback-283)
+--- Dział: Refback za Reputy (/Forum-Refback-za-Reputy-128)
+---- Dział: Archiwum (/Forum-Archiwum-318)
+---- Wątek: Reput za klik w link (/Temat-Reput-za-klik-w-link-167642)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Reput za klik w link - milo - 22-04-2020 16:21

Daje reputa za wejście na moje forum klik w link
Wejdź, odczekaj chwile, i napisz tu Smile.


RE: Reput za klik w link - trybulski - 22-04-2020 16:47

No właśnie. Czy jesteś pewien że to będzie GTA6 a nie na przykład GTA Los Warsavios San Polakos?

Skąd jest to Vice City na silniku V-ki?

Moim zdaniem tak powinna wyglądać szóstka jak w tym temacie:
http://gta-vi.pl/Thread-GTA-Vice-City-na-silniku-GTA-V?pid=183#pid183

Liczyłem na to że tak właśnie będzie wyglądać lub podobnie piątka, ale szczerze, to ta część mnie bardzo zmartwiła.

Mam nadzieję, że Rockstar nie da znów ciała i że wreszcie ta gra będzie wyglądać po prostu dobrze.

Czyli piękna grafika, do tego mnóstwo nowości, możliwość kupowania wszystkiego, dużo interakcji, minigierek, duży i rozubudowany świat a do tego smaczki z poprzednich części.

ROCKSTAR proszę: pokażcie na co was stać, tak jak pokazaliście to najpierw w GTA 3 gdzie to wszystko dla graczy było nowością, później przez Vice City, następnie przy San Andreas.


RE: Reput za klik w link - milo - 22-04-2020 18:04

(22-04-2020 16:47)trybulski napisał(a):  No właśnie. Czy jesteś pewien że to będzie GTA6 a nie na przykład GTA Los Warsavios San Polakos?

Skąd jest to Vice City na silniku V-ki?

Moim zdaniem tak powinna wyglądać szóstka jak w tym temacie:
http://gta-vi.pl/Thread-GTA-Vice-City-na-silniku-GTA-V?pid=183#pid183

Liczyłem na to że tak właśnie będzie wyglądać lub podobnie piątka, ale szczerze, to ta część mnie bardzo zmartwiła.

Mam nadzieję, że Rockstar nie da znów ciała i że wreszcie ta gra będzie wyglądać po prostu dobrze.

Czyli piękna grafika, do tego mnóstwo nowości, możliwość kupowania wszystkiego, dużo interakcji, minigierek, duży i rozubudowany świat a do tego smaczki z poprzednich części.

ROCKSTAR proszę: pokażcie na co was stać, tak jak pokazaliście to najpierw w GTA 3 gdzie to wszystko dla graczy było nowością, później przez Vice City, następnie przy San Andreas.

Nie wiem czy w tym dziale (Refbacki) możemy tak swobodnie dyskutować na ten temat, ale zadałeś dobre pytanie.
Odnosząc się do tego, musze Ci powiedzieć, że nie wiem czy nie nazwą kolejnej części przykładowo "san andreas marianos komanieros" czy faktycznie "gta vi".
To forum traktuje bardzo hobbystycznie i zakładając, że spełni się ten scenariusz, to nie pozostanie mi nic innego jak próba zmiany domeny/nazwy i wogóle wszystkiego na poprawą nazwe. Nie przejmę się jakoś szczególnie Jerk


RE: Reput za klik w link - artur32112 - 22-04-2020 19:03

Poszło


RE: Reput za klik w link - trybulski - 22-04-2020 20:03

Nie znasz się, co nie zmienia faktu, że reputa nie dałeś Tongue

Już drugi raz wchodzę na Twoją stronę, więc już chyba dwa powinienem dostać xD

Pamiętam jak w dwójkę się grało i śmieszyło pierdzenie i bekanie caps lockiem a później kumpel trójkę przyniósł (GTA 3) i się zaczęła prawdziwa zabawa. Później GTA SA i inne.

Jak będziesz chciał się rozstać ze stronką bo widzę, że fanem nie jesteś, a będzie już ona znana, to z chęcią podejmę się rozmów o kupnie, bo ja akurat fanem jestem. Myślałem, że ty też ale widzę że chyba nie do końca. Może za młody jesteś>? Nie wiem, nie oceniam. Bo stronka w sumie fajna.

Jakby co: piszę to wszystko przy okazji reputów xD
Coś mi się na wspomnienia zebrało.

* nie jesteś fanatykiem serii, fanem oczywiście możesz być Tongue


RE: Reput za klik w link - milo - 22-04-2020 23:22

Może, faktycznie, jestem za młody na prowadzenie tego typu stronLol.
Jak po premierze, rockstar się do mnie nie odezwie z propozycją współpracy, to może Ci ją wtedy sprzedam. Nigdy nie mów nigdy Smile.
Masz już tego reputa, nawet dwa Idea


RE: Reput za klik w link - EnterSpacja - 23-04-2020 05:06

Klik


RE: Reput za klik w link - Hybrid1990 - 23-04-2020 18:11

klik!


RE: Reput za klik w link - artur32112 - 23-04-2020 18:43

poszło


RE: Reput za klik w link - kuxma - 23-04-2020 19:51

poszło