Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak uniknąć blokowania linków na FB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: jak uniknąć blokowania linków na FB (/Temat-jak-uniknac-blokowania-linkow-na-FB-167623)



jak uniknąć blokowania linków na FB - adampol - 21-04-2020 10:23

Witam,czy istnieją sposoby aby uniknąć blokowania linku na FB ? dzieki


RE: jak uniknąć blokowania linków na FB - unluckyunit - 21-04-2020 10:37

Widziałem ostanio dużo spamu dopiero w drugim kroku, tzn gość pisze posta który wygląda legitnie i po kilku sekundach pisze do niego komentarz juz z linkiem i reklama do treści. Poza tym linki najlepiej swoje mieć.

Osobiście stosowałem cloaking tego typu, że w pliku htaccess mialem napisane odpowiednie reguły, w zależności od IP (IP z puli facebooka nie były redirectowane, a pozostałe już tak). Nie stosowałem tego na dużą skalę bo to był raczej eksperyment niż próba zastosowania techniki natomiast działało zgodnie z założeniami. Do tego powyższego używałem dodatkowo postawionego na własnym hostingu yourls.org. Było to już minimum rok temu więc teraz może już być lekko nieaktualne.


RE: jak uniknąć blokowania linków na FB - adampol - 21-04-2020 11:33

dzieki za inf. chodzi mi gł. o ref linka na fb ponieważ tam trafia do najwiekszego grona odbiorcow


RE: jak uniknąć blokowania linków na FB - joanna78 - 30-06-2020 20:20

Nie można nadmiarowo w zbyt krótkim czasie dodawać linków w różnej postaci tzn. w messengerze, postach czy nawet w automatycznych odpowiedziach.