Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nie wyświetla obrazków na stronie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Nie wyświetla obrazków na stronie (/Temat-Nie-wyswietla-obrazkow-na-stronie-167609)



Nie wyświetla obrazków na stronie - Spamer-pl - 20-04-2020 13:30

Witam
Nie wyświetla obrazków na stronie podczas czytania (przeglądania)
Przeglądam stronę mam Tytuł, Wpisany teks, bez obrazka wstawionego w nim.
Dodatkowo brak czytaj całość
Szablon zawsze ten sam aktualizowany, WP najnowszy na poprzednim nie było problemów na innych tak samo.


RE: Nie wyświetla obrazków na stronie - itmaster - 20-04-2020 16:28

Może wina leży po stronie przeglądarki internetowej? Jakiś adblock zdjęć nie blokuje?


RE: Nie wyświetla obrazków na stronie - trybulski - 20-04-2020 18:40

No i? Co my mamy z tym wspólnego?

Napisz może jakiego rodzaju pomocy oczekujesz.


RE: Nie wyświetla obrazków na stronie - Spamer-pl - 23-04-2020 22:12

(20-04-2020 18:40)trybulski napisał(a):  No i? Co my mamy z tym wspólnego?

Napisz może jakiego rodzaju pomocy oczekujesz.
Bo to na pewno ty mnie to zje....
Ok wgrałem poprzedni WP i po problemie coraz gorszy jak dla mnie ten WP co aktualizacja to ogarnąć się go nie daje.


RE: Nie wyświetla obrazków na stronie - VendeN - 24-04-2020 19:51

jest nadany odpowiedni chmod na pliki?


RE: Nie wyświetla obrazków na stronie - Spamer-pl - 27-06-2020 11:29

Dobra od początku bo połapałem.
Wodpress zainstalowany przez FTP idę do /public_html/wp-content/uploads/ i robię sobie folder bild z prawami wgrywam tam 2000 obrazków.
w Wordpress daję nowy wpis i piszę co potrzebuję a obrazek dodaję za pomocą linka wp-content/uploads/bild/aaaaaaa.jpg
Czyli nie mam miniaturek bo w Media i nie pokazuje mi tych 2k obrazków.
I teraz to o co chodzi są motywy co mi wyświetlają obrazki i te co ich nie wyświetlają bo chcą wyświetlić miniaturki których nie mam
co i gdzie wpisać by dany szablon nie wyświetlał miniatur a dane obrazki z linka, jak te szablony co prawidłowo wyświetlają.


RE: Nie wyświetla obrazków na stronie - eseles - 27-06-2020 12:32

(27-06-2020 11:29)Spamer-pl napisał(a):  Dobra od początku bo połapałem.
Wodpress zainstalowany przez FTP idę do /public_html/wp-content/uploads/ i robię sobie folder bild z prawami wgrywam tam 2000 obrazków.
w Wordpress daję nowy wpis i piszę co potrzebuję a obrazek dodaję za pomocą linka wp-content/uploads/bild/aaaaaaa.jpg
Czyli nie mam miniaturek bo w Media i nie pokazuje mi tych 2k obrazków.
I teraz to o co chodzi są motywy co mi wyświetlają obrazki i te co ich nie wyświetlają bo chcą wyświetlić miniaturki których nie mam
co i gdzie wpisać by dany szablon nie wyświetlał miniatur a dane obrazki z linka, jak te szablony co prawidłowo wyświetlają.
ale jak to robisz dajesz edytuj jako html i dajesz img src itd. czy dodajesz do biblioteki "wstaw z url" ?


Nie wyświetla obrazków na stronie - Spamer-pl - 27-06-2020 12:35

Tak jako html.
W WP. wybieram, Dodaj nowy i wpisuję w Tekstowy a nie wizualny.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka